برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 3 آذر 1397
کد 8087

خانه مشارکت مردم درآذربایجان شرقی تشکیل شد

مشارکت مردم، نیازهای واقعی سلامت مردم را به نیازهای احصاء شده نظام سلامت نزدیک می کند


به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی خانه مشارکت مردم با هدف توانمند سازی مردم در ارتقای سلامت خود و گروههای مخاطب اعضاء شروع بکار کرد .

معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: خانه های مشارکت مردمی سلامت با هدف تسهیل دستیابی به اهداف برنامه جامع سلامت استان، توانمندسازی مردم در ارتقای سلامت خود و محیط، استقرار نظامی برای دسترسی آسان به گروه های مردمی به ویژه گروه های آسیب پذیر و مشارکت آنان در تدوین، اجرا و پایش و ارزشیابی طرح های ارتقای سلامت استان تشکیل می شود.

دکتر طاهر اقدم اظهار داشت : مشارکت مردم، نیازهای واقعی سلامت مردم را به نیازهای احصاء شده نظام سلامت نزدیک می کند و این موضوع در اجتماعی شدن سلامت و تضمین سلامت مردم یک گام به جلو به حساب می آید .

دکتر نور آبادی رئیس دبیر خانه کارگروه ایمنی سلامت و امنیت غذایی استان در آیین تشکیل خانه مشارکت مردم گفت : دبیر خانه ˈخانه مشارکت مردم در سلامتˈ درمعاونت اجتماعی دانشگاه مستقر می شود و منابع مالی آن از طریق منابع خیریه و محل مشارکت های مردمی تامین خواهد شد . وی همچنین یادآور شد :ایجاد خانه های مشارکت در شهرستان های استان جزو برنامه های اصلی معاونت اجتماعی است و سعی بر این است که تا پایان سال خانه های مشارکت مردم در تمام شهرهای استان تشکیل شود .

وی با بیان اینکه اعضای خانه مشارکت استان ،نمایندگان تشکل های مردمی بوده و جزو نخبگان اجتماع هستند خاطرنشان کرد : خانه های مشارکت در ارایه پیشنهادات خلاق و نوآورانه برای ارتقای سلامت مردم، تصویب برنامه های مشارکت مردمی ، ارائه تجربیات موفق استانی در مشارکت مردم از طریق برنامه های فصلی و پایش برنامه های سلامت در استان نقش مهمی ایفا خواهند کرد .

بنا به همین گزارش در این جلسه طی انتخابات صورت گرفته آقای دکتر برزگر بعنوان رئیس خانه مشارکت و آقایان قدرت اله منصوری وغلامرضا دشن بعنوان نائب رئیس اول و دوم انتخاب شدند .  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 121
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/09/03
  • ساعت 12:44