برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 13 آبان 1397
کد 7972

حضور فعال دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ششمین نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی

رشد بیش از پنجاه درصدی ایده ها و طرح های نوآورانه زون دانشگاه علوم پزشکی تبریز نسبت به سال گذشتهبه گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز زون غذا دارو، آرایشی و بهداشتی با مدیریت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نمایشگاه بین المللی نوآوران و فناوران ربع رشیدی با بیش از 110 طرح و ایده جدید نسبت به سال گذشته رشد بیش از پنجاه درصدی داشته است.
نمایشگاه امسال با حضور وزیر صنعت و معدن و تجارت ، نماینده ولی فقیه در استان (امام جمعه محبوب استان) ، مسئولین کشوری ، استاندار ، ریاست و معاونین دانشگاه علوم پزشکی تبریز افتتاح شد. قابل ذکر است این نمایشگاه بصورت سالانه از طرف استانداری برگزار شده و متخصصان ، کارشناسان و افراد صاحب ایده و فناوری در تمامی زمینه های علمی و صنعتی با کمترین هزینه می توانند در این نمایشگاه شرکت و نسبت به معرفی ایده و یا تجاری سازی و فروش آن اقدام نمایند.
از مهمترین بخش این نمایشگاه که هر ساله بازدید کننده های زیادی را به خود جذب می کند زون غذا ، دارو ، آرایشی و بهداشتی می باشد که امسال نیز ضمن رونمایی از یکی از طرح های موجود ، بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب کرده بود.
 قابل ذکر است غرفه ستاد دانشگاه نیز با توزیع انواع بروشور و دفترچه یادداشت و پمفلت آموزشی ضمن نظارت و بررسی طرح های شرکت کنندگان در این حوزه به اطلاع رسانی و آموزش عموم بازدیدکنندگان نیز می پردازد. گفتنی است این نمایشگاه تا 14 آبان ماه روز دوشنبه از ساعت  15 تا 21 دایر بوده و بازدید کنندگان می توانند از قسمتهای مختلف بازید و با انواع طرح های ارائه شده آشنا شوند.
 
آلبوم تصاویر ششمین نمایشگاه ربع رشیدی - دانشگاه علوم پزشکی تبریز

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 287
  • تایید شده
  • در 1397/08/13
  • ساعت 11:1