برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 9 آبان 1397
کد 7948

لزوم تشکیل خیریه تخصصی دندانپزشکی استان آذربایجان شرقی

اولین جلسه تشکیل خیریه تخصصی دندانپزشکی استان آذربایجان شرقی برگزارشد

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریزاولین جلسه تشکیل موسسه خیریه تخصصی دندانپزشکی استان آذربایجان شرقی با حضورجمعی از مسئولین و خیرین حوزه دندانپزشکی استان تشکیل شد .
 
معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریزگفت : خیرین زیادی در حوزه بهداشت دهان و دندان از جمله دندانپزشکان ، دانشجویان و اعضای هیات علمی دانشگاه در سطح استان بصورت انفرادی و یا در قالب سازمانهای مردم نهاد و یا اردوهای جهادی در نقاط مختلف و کم برخورداراستان و حتی در دیگر استانهای محروم کشور فعالیت می کنند  که بسیار قابل تقدیر است .
 
دکتر طاهر اقدم افزود : همکاری معاونت اجتماعی وزارت بهداشت در این خصوص فوق العاده است و تامین 3 دستگاه کلنیک سیاردندانپزشکی در همین راستا می باشد ولی برای این که ارائه بهینه خدمات خیرخواهانه در مناطق کم برخورداراستان بصورت منسجم وساختارمند باشد تاسیس خیریه تخصصی دندانپزشکی ضروری است .
 
دواتگری رئیس اداره خیرین و موسسات خیریه دانشگاه گفت : اقدامات اساسی در خصوص تشکیل هیات موسس و هیات مدیره و همچنین انتخاب دکتررضا شعبانی بعنوان دبیرخیریه جهت پیگیری امورات از جمله تصمیمات اساسی این جلسه بود .

 


 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 141
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/08/09
  • ساعت 10:31