برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 18 آبان 1397
کد 7937

پنجمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات

پنجمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات دارای امتیاز بازآموزی و امتیاز آموزش ضمن خدمت در تاريخ 18 الي 19 آذرماه 1397 در مركز همايش هاي بين المللي رازي برگزار خواهد شد.
در راستای سیاست­های کلی نظام سلامت، حمایت از طرح تحول نظام سلامت، گسترش بیمارستانهای ایمن، جلب بیشتر مشارکتهای مردمی و افزایش بهره وری منابع، پنجمین کنگره تخصصی و دومین کنگره بین المللی ساخت بیمارستان و مدیریت منابع و تجهیزات دارای امتیاز بازآموزی و امتیاز آموزش ضمن خدمت در تاريخ 18 الي 19 آذرماه 1397 مطابق پوستر و محورهای پیوست در مركز همايش هاي بين المللي رازي به همت دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و مجمع خیرین سلامت کشور و انجمن کنترل عفونت و با مشارکت دفتر توسعه منابع فیزیکی و امور عمرانی و دفتر اسکان بشر ملل متحد UN-HABITAT، کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، سازمان برنامه و بودجه، و دیگر سازمانها و نهادهای ذیربط به همراه جشنواره تقدیر از خیرین سلامت و پیشگامان ساخت بیمارستان شامل کارگاههای تخصصی جهت مدیران و کارشناسان برگزار می گردد.

 لازم به ذکر است ثبت نام کلیه شرکت کنندگان در کنگره و کارگاهها ازطريق سايت اختصاصي كنگره www.Hospitalbuild.ir و ارسال فرم های ثبت نام ازطريق نمابر02177653700 و تلفن 02177653705 لغايت 10/09/1397 الزامی است. در صورت نیاز به کسب امتیاز بازآموزی، لازم است ثبت نام ازطریق سامانه آموزش مداوم وزارت متبوع انجام شود. اطلاعات بیشتر با عضویت در کانال کنگره به آدرس https://telegram.me/hospitalbuild قابل دریافت است.

نامه معاون محترم توسعه مدیریت و منابع
محورهای کنگره
سايت اختصاصي كنگره

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 391
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/08/22
  • ساعت 12:45