برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 5 آبان 1397
کد 7932

برگزاری نشست مدیران مراکز پخش داروی استان در معاونت غذا و دارو

دکتر محبوب نعمتی: همکاری مدیران مراکز پخش داروی استان قابل تحسین بوده ولی هماهنگی بیشتر با معاونت غذا و دارو باید مدنظر قرار گیرد.


به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تبریز نشست مدیران مراکز پخش دارویی استان  با معاون غذا و دارو و مدیر داروی استان در سالن کنفرانس این معاونت برگزار شد.
در این نشست دکتر محبوب نعمتی معاون غذا و دارو ضمن خوشامد گویی به مدعوین نسبت به هماهنگی جهت توزیع داروهای خاص تاکید کرد. دکتر نعمتی ادامه داد: هر گونه تغییر در خصوص پخش انواع دارو های خاص و بعضا کمیاب صرفا با هماهنگی این معاونت انجام شده و هیچ شرکت پخشی مجاز نیست بدون هماهنگی با این معاونت دارویی را عودت و یا تغییراتی در خصوص نحوه توزیع انجام دهد که البته این موضوع نسبت به قبل بسیار اصلاح شده و از این بابت قدردانی و از مدیران مراکز پخش تشکر می کنم ولی هماهنگی بیش از پیش و همکاری بیشتر مراکز پخش با معاونت غذا و دارو در روزهای آتی مد نظر می باشد.
وی ادامه داد: در خصوص مشکلات نقدینگی مراکز پخش نیز با هماهنگی های انجام شده با دانشگاه بیشتر بدهی های داروخانه های دولتی و بیمارستانی پرداخت شده و تمام سعی ما این خواهد بود که نقدینگی مراکز پخش از طرف دانشگاه لطمه نخورده و بدهی ها کاهش یابد.
دکتر حسن آقاجانی مدیر دارو و مواد اعتیاد آور استان نیز گفت: مصرف بعضی دارو ها در استان بصورت شناور بوده و کاهش هیچ دارویی در استان بصورت دقیق قابل پیش بینی نیست ولی داروهای بیماران خاص در اولویت بوده و با توزیع و هماهنگی بموقع سعی خواهد شد که کمبود داروهای خاص توسط بیماران احساس نشود و این امر با هماهنگی مراکز پخش با داروخانه ها و همکاری معاونت غذا و دارو و با داشتن جلسات و نشست هایی با زمانبندی کمتر میسر خواهد شد. وی همچنین از مراکز پخش دارویی خواست به هیچ عنوان برای توزیع دارو سلیقه ای عمل نکرده و کما فی السابق در صورت بروز هرگونه مشکل در خصوص نحوه توزیع و پرداخت های داروخانه ها با این معاونت هماهنگ شوند.
 
 
 
 
 
 
آلبوم تصاویر نشست معاون غذا ودارو با مدیران شرکتهای پخش دارویی

  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 193
  • تایید شده
  • در 1397/08/05
  • ساعت 8:25