برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 30 مهر 1397
کد 7901

فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (آبان‌ماه ١٣٩7)

فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (آبان‌ماه ١٣٩7) مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD)
فراخوان ششم طرح‌هاي گرنت پژوهشگران فرهیخته (آبان‌ماه 1397)  مؤسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) 

به اطلاع میرساند؛ سامانه مديريت پژوهش مؤسسه (http://rms.nimad.ac.ir) از روز اول لغایت 30 آبان‌ماه ۱۳۹7 آماده ثبت طرح‌هاي پژوهشگران واجد شرایط (پژوهشگران دانشگاه‌های علوم پزشکی و سازمان‌های وابسته به وزارت بهداشت در کشور که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۱۵ و بالاتر (با حذف خوداستنادی) باشند) است. لازم به تذکر است این مهلت تمدید نخواهد شد. اطلاعات بیشتر در بخش گرنت‌‌های تحقیقاتی/ گرنت پژوهشگران فرهیخته در وب سایت مؤسسه به نشانی http://nimad.ac.ir   قابل دسترس است.
برای اطلاع از فهرست افراد واجد شرایط به سامانه http://isid.research.ac.ir مراجعه نموده و با انتخاب نام دانشگاه، اعضای هیأت علمی آن دانشگاه که براساس بانک اطلاعاتی Scopus دارای H-Index برابر با ۱۵ و بالاتر هستند را فهرست نمایید. سپس با انتخاب گزینه «حذف استنادات/ خود» در نوار ابزار بالای جدول اسامی، فهرست را استخراج نمایید.
لازم به ذکر است طبق شرایط جدید این گرنت، هر متقاضی  می‌تواند حداکثر دو گرنت پژوهشگر فرهیخته در حال اجرا در مؤسسه نیماد داشته باشد.  لذا چنانچه افراد واجد شرایط یک گرنت در حال اجرا داشته باشند می‌توانند طرح پژوهشی جدیدی را برای دریافت گرنت دوم ارایه نمایند.
 
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 140
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/08/01
  • ساعت 9:3