برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 25 مهر 1397
کد 7879

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشکده تغذیه و علوم غذایی

مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشکده تغذیه و علوم غذایی باحضور معاون دانشجویی فرهنگی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده تغذیه و علوم غذایی روز چهارشنبه مورخ 97/07/25 مراسم معارفه دانشجویان جدیدالورود در آمفی تئاتر دانشکده  برگزار گردید.
در این مراسم که با حضور گسترده دانشجویان ورودی جدید همراه بود،  دکتر علی احسانی ضمن خیرمقدم، به جایگاه دانشکده‌ی تغذیه و سابقه تأسیس این دانشکده اشاره نموده  سپس اقدامات انجام یافته و برنامه‌های آتی به صورت اسلاید به حاضرین نمایش داده شد.
در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین  یزدانی معاون نهاد رهبری به ایراد سخنانی در خصوص رابطه‌ی ‌بین دین، آموزه‌های دینی و علم پرداخت و در رابطه با مثلث ارتباطی بین ایمان، تقوا و اطاعت توضیحاتی داده و راههای ارتباط و نحوه‌ی فعالیت های نهاد را به دانشجویان معرفی نمود.
سپس به مناسبت هفتادمین سال تأسیس دانشگاه، کلیپ تهیه شده از بدو تأسیس تا به امروز به نمایش درآمد و سپس معاونین دانشکده  دکتر زهره قریشی و دکترعلی طریقت ضمن خوش آمدگویی و تبریک قبولی در این دانشکده، سخنانی در خصوص فعالیت‌های بخش آموزش و پژوهشه و دانشجویان را با مسئولین هر بخش آشنا نمودند.
در ادامه جناب آقای دکتر آقازاده معاونت محترم فرهنگی و دانشجویی با اشاره به کلیاتی در خصوص فالیت های فرهنکی، از دانشجویان برای شرکت و حضور پر رنگ در این فعالیت ها دعوت نمودند.
سپس با برگزاری مراسم مسابقه، قرعه کشی، پخش کلیپ معرفی مسئولین دانشکده، پذیرایی و اعطای هدایایی ارزنده از نهاد رهبری مراسم خاتمه یافت.

  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 21
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/07/28
  • ساعت 9:6