برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 26 مهر 1397
کد 7866

تشکیل اولین جلسه هم اندیشی معاونین اجتماعی ادارات کل استان آذربایجان شرقی

فعالیت های معاونت های اجتماعی ادارات کل استان تماما در راستای سلامت جامعه می باشد

به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه اولین جلسه هم اندیشی معاونین اجتماعی ادارات کل استان آذربایجان شرقی تشکیل شد .

دکتر طاهر اقدم گفت : فرایندهای تعریف شده در معاونت های اجتماعی ادارات کل استان مرتبط با هم و در جهت رفع آسیب های اجتماعی است و چشم انداز فعالیتهای معاونت های اجتماعی ادارات کل استان تماما در راستای تامین ، حفظ و ارتقای سلامت جامعه می باشد .

ایشان در ادامه  افزود:هماهنگی ،همسویی و هم افزایی معاونت های اجتماعی ادارات در پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی بسیار تاثیر گزار خواهد بود و مشارکت بین بخشی ادارت در این خصوص روز به روز باید تقویت شود .

خانم دکتر علیزاده مدیر مولفه های اجتماعی موثر بر سلامت دانشگاه ضمن بیان اهداف تشکیل معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و متعاقب آن در دانشگاهها و دانشکده های علوم پزشکی کشور و همچنین واحدهای ایجاد شده در دانشگاه را معرفی و وظایف محوله را توضیح داد .

ایشان افزود : راه اندازی کانونهای سلامت محلات در راستای اجتماعی شدن سلامت در اولویت کاری وزارت بهداشت می باشد و ابراز امیدواری کرد: با راه اندازی کانونهای سلامت محلات می توان بسیاری از دغدغه های سلامت محور دیگر ادارت کل استان را نیز در قالب کانونهای سلامت محلات و مجمع سلامت شهرستان و استان پوشش داد .

در ادامه جلسه نمایندگان معاونتهای اجتماعی ادارات کل استان ضمن ابراز خرسندی از ایجاد معاونت اجتماعی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز نکته نظرات ارزشمند خود را در راستای نحوه همکاری و مشارکت با دانشگاه ارائه کردند .

  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 12
  • تایید شده بهزاد محمدعلیزاده
  • در 1397/07/26
  • ساعت 12:43