برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 19 مهر 1397
کد 7828

پیگیری شبانه روزی وضعیت درمانی مصدومین حادثه تصادف اتوبوس اردوی دانش آموزی توسط رئیس دانشگاه

وضعیت درمانی مصدومین حادثه تصادف اتوبوس اردوی دانش آموزی بستان آباد، شبانه روزی مورد پیگیری دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز قرار دارد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در ادامه بازدیدهای و پیگیری های مکرر از وضعیت درمانی مصدومین برای چندمین بار در مدت دو روز اخیر پس از حادثه تصادف اتوبوس حامل دانش آموزان شهرستان بستان آباد، امشب ساعت 21:30 به همراه تیم متشکل از فوق تخصص های جراحی مغز و اعصاب و جراحی عمومی و جمعی از مدیران ستادی و بیمارستان امام رضا(ع)، در بالین دانش آموزان مصدوم بستری در بخش های این بیمارستان حاضر شده و ضمن بررسی کامل پیشرفت وضعیت درمانی دستورات طبی لازم جهت ادامه درمان این مصدومین حادثه را صادر کرد .
دکتر صومی ضمن بررسی روند درمانی مصدومین از نزدیک جویای احوال یکایک این دانش آموزان شده و نتایج گرافیها و آزمایشات و اقدامات انجام شده برای این دانش آموزان را بررسی نمود .
در این عیادت دکتر مشکینی به عنوان استاد جراحی مغز و اعصاب نیز از مصدومینی که دچار ضربات مغزی و نخاعی بودن معاینه بعمل آورد و مصدومین را ویزیت نمود.
رئیس دانشگاه وضعیت جسمی مصدومین بستری و اقدامات درمانی لازم را بموقع و کافی دانست و ضمن تشکر از کادر درمانی  و مسئولین بیمارستان امام رضا(ع) بر تسریع روند درمانی این مصدومین جهت بازگشت به کلاسهای درس و جلوگیری از عقب ماندن از درس این دانش آموزان تاکید نمود .
 گفتنی است : مصدومان حادثه اتوبوس حامل دانش آموز بستان آبادی که روز چهارشنبه 18 مهر در آزاد راه تبریز-زنجان واژگون شد، به بیمارستان‌های امام رضا(ع) و شهدای تبریز منتقل شده‌اند‌..


 
آلبوم تصاویر پیگیری شبانه روزی وضعیت درمانی مصدومین حادثه تصادف اتوبوس اردوی دانش آموزی توسط رئیس دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 24
  • تایید شده
  • در 1397/07/19
  • ساعت 23:33