برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 17 مهر 1397
کد 7812

برگزاری چهارمین جلسه کمیته استانی جامعه ایمن و مروج سلامت

چهارمین جلسه کمیته استانی جامعه ایمن و مروج سلامت با محوریت برنامه ریزی برای برگزاری بیست و چهارمین کنگره جهانی جوامع ایمن- 2019 در شهر تبریز برگزار شد.
چهارمین جلسه کمیته استانی جامعه ایمن و مروج سلامت با محوریت برنامه ریزی برای برگزاری بیست و چهارمین کنگره جهانی جوامع ایمن- 2019 در شهر تبریز برگزارشد.
دکتر شهرتی فر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجانشرقی ضمن تقدیر از فعالیت های صورت گرفته در خصوص اجرای برنامه جامعه ایمن و مروج سلامت در سطح شهرهای سهند، تبریز و منطقه آزاد ارس، بر حمایت مسئولین استانی در اجرای این برنامه در سایر شهرهای استان تاکید کرد. وی برگزاری کنگره جهانی جوامع ایمن در شهر تبریز را فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل های شهر تبریز و ایران و همچنین انتقال تجربیات بین صاحبنظران در خصوص ارتقای ایمنی در جوامع برشمردند. دکترشهرتی فر برحمایت کامل استانداری از برگزاری این کنگره تاکید کرده و اشاره کردند تمام نهادهای ذیربط باید در برگزاری هرچه بهتر این کنگره مشارکت کنند.
در ادامه دکتر صومی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز؛ ضمن تشکر از حمایت های استانداری آذربایجانشرقی؛ از تمام نهادهای استانی درخواست کردند تا در اجرای هرچه بهتر این کنگره مشارکت کنند تا بتوانیم کنگره ای درخور شان تبریز و ایران برگزار کنیم.
دکتر همایون صادقی، رئیس مرکز بین المللی حمایت از جوامع ایمن نیز ضمن معرفی مختصر کنگره جوامع ایمن؛ اظهار امیدواری کردند که با حمایت مسئولین محترم استانی این کنگره به بهترین شکل ممکن برگزار گردد.
لازم به ذکر است بیست و چهارمین کنگره جهانی جوامع ایمن در سال 2019 به میزبانی شهر تبریز برگزار خواهد شد. این کنگره با سابقه بیش از 40 سال؛ معتبرترین کنگره علمی جهان در حوزه جامعه ایمن می باشد.
 
چهارمین جلسه کمیته استانی جامعه ایمن و مروج سلامت
  • نوشته شده
  • توسط نوشین هوشیان
  • تعداد بازدید 22
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/07/18
  • ساعت 19:47