برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 7801

در جمع دانشجویان جدیدالورود

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد:

فعالیت بیش از ۱۰۰ نشریه و ۳۰ کانون دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریزمعاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فعالیت بیش از ۱۰۰ نشریه و ۳۰ کانون دانشجویی در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد آقازاده، معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به برگزاری المپیادهای ورزشی و جشنواره های فرهنگی و هنری گفت: این جشنواره‌ها همه ساله از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار و باعث می‌شود استعداد نهفته دانشجویان در رشته‌هایی غیر از رشته تحصیلی‌شان شکوفا شود.
وی اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز اخیرا میزبان سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر بود و در این المپیاد به موقعیت نایب قهرمانی رسید، بیش از سه هزار دانشجوی پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در حدود ۱۵ رشته ورزشی در این المپیاد به رقابت پرداختند، در جشنواره‌های گذشته نیز دانشگاه ما به طور مشترک با دانشگاه شیراز به مقام قهرمانی رسیده بود.
دکتر علی تقی‌زادیه، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز در ادامه با اشاره به قدمت دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: این دانشگاه در سال ۱۳۲۶ قبل از انتزاع از دانشگاه تبریز، شروع به کار و پس از انتزاع از سال ۶۴ به طور مستقل فعالیت خود را آغاز کرد.
وی ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال حاضر، ۱۱ دانشکده داشته و بیش از ۱۷۰ رشته تخصصی و فوق تخصصی تا سطوح دکترای حرفه‌ای در این دانشگاه ارایه می‌شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر نزدیک به ۹ هزار دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال تحصیل بوده و در سال تحصیلی جدید نزدیک ۱۷۰۰ نفر دانشجو در مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه ما پذیرفته شده‌اند.
تقی‌زادیه ادامه داد: دانشگاه علوم پزشکی در آخرین بررسی‌ها، رتبه چهار آموزشی را داشته و همواره جزو دو و سه دانشگاه اول آموزشی کشور بوده است.
لازم به ذکر است، در حاشیه این مراسم، غرفه‌های مختلفی برپا شده و از دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در برنامه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و ... ثبت نام به عمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 120
  • تایید شده
  • در 1397/07/16
  • ساعت 12:54