برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 16 مهر 1397
کد 7800

در همایش دانشجویان جدیدالورود

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

وظیفه اصلی دفتر نهاد، عملیاتی کردن فرمایشات رهبری است


مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تاکید کرد: وظیفه اصلی دفتر نهاد نمایندگی رهبری، عملیاتی کردن فرمایشات مقام معظم رهبری در تمامی حوزه‌ها است.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجت‌الاسلام دکتر یوسف خیری در مراسم استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به برخی وظایف دفتر نهاد رهبری گفت: مسئولیت پشتیبانی فکری و فرهنگی، برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی سیاسی و گروه معارف، پاسخ به شبهات دانشجویان و ازدواج‌های دانشجویی بر عهده نهاد است.
وی اضافه کرد: با توجه به این که معنوی‌ترین‌ و متدین‌ترین قشر، دانشجویان هستند، وظیفه زیارت عتبات عالیات، مراسم اعتکاف، نمازهای جماعت، برگزاری اردوهای دانشجویی از دیگر وظایف نهاد نمایندگی رهبری به شمار می‌آید.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ارایه مشاوره‌های مذهبی عقیدتی، دیدار با مقام معظم رهبری، آموزش‌های مجازی، برگزاری کلاس‌های حلقه‌های معرفت، دیدار با خانواده‌های معظم شهدا، برگزاری مسابقات کتابخوانی و اردوهای جهادی از سایر وظایف نهاد بوده و دراین نهاد به عنوان یک ملجا و پناهگاه همیشه به روی دانشجویان باز است.
لازم به ذکر است، در حاشیه این مراسم، غرفه‌های مختلفی برپا شده و از دانشجویان علاقه‌مند به شرکت در برنامه‌های فرهنگی، هنری، قرآنی و ... ثبت نام به عمل آمد.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 375
  • تایید شده
  • در 1397/07/16
  • ساعت 12:49