برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 5 مهر 1397
کد 7736

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی:

دفاع مقدس مظهر معنویت و آرمان خواهی ملت ایران است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: دفاع مقدس مظهر معنویت، آرمان خواهی، تدبیر و حکمت ملت ایران است.


نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تاکید کرد: دفاع مقدس مظهر معنویت، آرمان خواهی، تدبیر و حکمت ملت ایران است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، حجت‌الاسلام دکتر سید محمد علی آل هاشم در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس بسیج جامعه پزشکی سپاه عاشورا با بیان این مطلب اظهار کرد: امروز به برکت خون‌ پاک شهدای آن دوران و همچنین به پشتوانه اقتدار ملی، رئیس جمهور کشورمان در سازمان ملل متحد تصویری مصمم و استوار از ایران اسلامی را به رخ دنیا می‌کشد.
وی با بیان این که برکات انقلاب اسلامی را در عرصه‌های مختلف می‌بینیم، اضافه کرد: دشمن جنگ تحمیلی را برای خاموش کردن انقلاب به راه انداخته بود ولی همین جنگ تحمیلی باعث شعله‌ور شدن نیرو و روحیه‌ی انقلابی در داخل و خارج کشور شد، هر چند این جنگ زیان‌هایی برای کشور داشت و تعداد فراوانی از مردم ما جان خود را از دست دادند، اما یکی از برکات جنگ این بود که ما توانستیم روی پای خودمان بایستیم و علت مخالفت امروز دشمنانمان با ما، صدور فرهنگ دفاع مقدس به کشورهاست.
وی با اشاره به سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا، عنوان کرد: از نکات برجسته‌ای که در مجمع عمومی و حین سخنرانی ترامپ اتفاق افتاد، واکنش حضار به سخنرانی او بود و این موضوع سروصدای بسیاری در شبکه‌های اجتماعی ایجاد کرد و سخنان ترامپ، سرزنش‌های بسیاری را به دنبال داشت و خود او هم از این موضوع تعجب و به صورت حقارت آمیزی عبور کرد.
آل هاشم افزود: رفتار ترامپ زمینه‌ای را فراهم کرد تا برای اولین بار در تاریخ سازمان ملل، تمامی سران شرکت کننده با صدای بلند به او خندیدند.
امام جمعه تبریز گفت: ارزیابی ناظران و کارشناسان نشان می‌دهد که سخنرانی رییس جمهور ایران به پشتوانه اقتدار ملی مطرح شد و نسبت به سخنرانی‌های پیشین، منطقی‌تر، سنجیده‌تر و متناسب با موقعیت بود و رییس جمهور از ظرفیت وحدت ملی به عنوان محرکی برای سخنرانی خود استفاده کرد. رییس جمهور از واژگانی بهره گرفت که برای عرف بین‌المللی و طرف‌های غیرایرانی و مستقلین، سهل‌الفهم بود.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 112
  • تایید شده
  • در 1397/07/05
  • ساعت 13:45