برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 27 شهريور 1397
کد 7692

فرایند بهداشت محیط بیمارستانهای دولتی و خصوصی

توانمندسازی سیستم نظارت بهداشتی بر فرآیند بهداشت محیط بیمارستانهای دولتی و خصوصی
کلیه کارشناسان بهداشت محیط ناظر بر عوامل بهداشت محیطی در بیمارستانهای دولتی و خصوصی استان تحت پوشش برنامه آموزشی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان، دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه و رئیس مرکز بهداشت استان، ضمن خوشامدگویی به میهمانان، پرداختن به موضوعات بهداشت محیطی در بیمارستانها را امری مهم دانسته و بر جدیت کارشناسان بهداشت محیط مستقر در بیمارستانها تاکید نمودند.
مهندس آهنگری رییس گروه کارشناسان مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت استان ضمن بیان اهداف کارگاه، از زحمات پرسنل نظارتی بر موضوع قدردانی نموده و بهبود وضعیت بهداشت محیط بیمارستانی از جمله موفقیت در راه اندازی سیستم بیخطرسازی پسماندهای عفونی در سالهای اخیر را گامی بزرگ در کنترلهای بهداشتی دانستند.
گفتنی است در این جلسه پرداختن به مدیریت صحیح و کارآمد در برنامه های پسماندهای عفونی بیمارستانی، فاضلاب بیمارستانی و پسماندهای دارویی و شیمیایی و همچنین بیان اهداف کنواسیون میناماتا با نگرش بر کنترل وجود جیوه در فاضلاب های تولیدی از فعالیتهای پزشکی، دندانپزشکی و درمانی از جمله موضوعات مهم در این کارگاه بودند که توسط کارشناسان گروه مهندسی بهداشت محیط مرکز بهداشت استان برای حاضرین ارائه شد.
 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/07/01
  • ساعت 10:17