برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 25 شهريور 1397
کد 7673

دومین دوره جشنواره ایران ساخت با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دومین جشنواره ایران ساخت در بخش‌های؛ ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتال، ایده بازار و دانش آموزی برگزاری می‌شود.

همزمان با سال حمایت از کالای ایرانی دومین دوره جشنواره ایران ساخت با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به همت ستاد توسعه فرهنگ علم، فناوری و اقتصاد دانش بنیان با شعار «فناوری ایرانی در خدمت کسب و کار ایرانی» برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف «جریان سازی فرهنگی اقتصاد دانش بنیان برای کمک به تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی»، «فرهنگ سازی در جهت حمایت از تولیدات ایرانی و اشتغال افزایی برای سرمایه‌های انسانی کشور»، «نفی واردات بی‌رویه و اجناسی که مشابه آن در داخل کشور با کیفیت مناسب تولید می‌شود»، «زمینه سازی در جهت شکوفایی زیست بوم کار آفرینی و نوآوری با رویکرد اشتغال زایی»، «فرهنگ سازی، ترویج و انتشار آثار تولید شده در فضای مجازی، رسانه‌ها و صدا و سیما، با کمک عناصر و فعالان فرهنگی و هنری کشور» و «کمک به برند سازی و تجاری سازی کالاهای با کیفیت و دانش بنیان ایرانی» برگزار می‌شود.

دومین جشنواره ایران ساخت در بخش‌های؛ ادبیات، هنرهای تجسمی، رسانه‌های دیداری و شنیداری، رسانه های دیجیتال، ایده بازار و دانش آموزی برگزاری می‌شود.

با توجه به اینکه رشته عکس دومین جشنواره ایران ساخت با مشارکت پانزدهمین جشن تصویر سال برگزارمی‌شود، در این بخش، هیچ اثری توسط دبیرخانه «ایران ساخت» دریافت نمی‌شود.

در دومین دوره جشنواره ایران ساخت، با توجه به اهمیت حضور و نقش دانش آموزان در جامعه، بخش جدیدی با عنوان دانش آموزی اضافه شده است که در حوزه‌های نقاشی و کاریکاتور، فیلم و عکس موبایلی، موضوع انشاء و داستان کوتاه، نشریه دیواری، کارگروهی (فعالیت‌های گروهی از قبیل نمایش کاردستی و غیره در رابطه با ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی و حمایت از کالای ایران ساخت) و مدرسه فرهنگ ساز (حوزه ترویج کالای ایرانی و حمایت کالای ایران ساخت) برگزار می‌شود.

این جشنواره به شکل تخصصی و رقابتی، بدون محدودیت سنی برگزار می‌شود و آحاد مختلف جامعه می‌توانند برای حضور در این رویداد فرهنگی و فناورانه، اعلام حضور کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار تا ۱۵ آبان‌ماه و معرفی نتایج آثار منتخب ۲۰ آذرماه سال جاری، اعلام شده است. همچنین نمایشگاه و اختتامیه از چهارم تا هشتم دی‌ماه سال جاری، در تهران برگزار می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایید.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 15
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/06/31
  • ساعت 14:29