برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 22 شهريور 1397
کد 7651

حاج آقا آل هاشم :کارهای انجام شده برای شهر مایه قوت است

حضرت حجت الاسلام والمسلیمن آل هاشم از مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز بازدید کرد.
حضرت حجت الاسلام والمسلیمن آل هاشم از مرکز آموزشی درمانی طالقانی تبریز بازدید کرد.
امام جمعه محترم و محبوب تبریز با حضور درمرکز آموزشی درمانی طالقانی از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه این بازدید که با همراهی دکتر صومی رپیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز همراه بود حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا آل هاشم از بخش های گوناگون ،دستگاه های موجود ، وضعیت اراپه خدمات ،بخش های جدید التاسیس ، امکانات وتجهیزات خریداری شده و بلوک های تک نفره زایمان مرکز آموزشی درمانی طالقانی دیدن کرده و در جریان امور قرار گرفت.
امام جمعه محبوب تبریز همچنین از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در دست احداث بیمارستان طالقانی و میزان پیشرفت آن نیز بازدید کرد.
به گزارش فوق  دراین دیدار صمیمی دکتر آل هاشم ضمن تشکر از کلیه اقدامات و فعالیت های دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، بالاخص در چند سال اخیر و با اجرای طرح تحول سلامت، گفت: دراین بازدید بسیار خوشحال شدم و کارهای انجام شده مایه قوت شهر است و بخصوص برای بانوان جامعه  ، البته باید تاکید کنم بایستی مردم آشنا شوند با امکانات موجود و اقدامات صورت گرفته . وی  خواستار اطلاع رسانی تحول عظیم حوزه بهداشت ودرمان به مردم استان پس از پیروی انقلاب اسلامی شد .
دکترمحمدحسین صومی رئیس دانشگاه نیز دراین دیدار ضمن اراپه گزارشی از تاریخچه فعالیت مرکز آموزشی درمانی طالقانی به بیان وضعیت بیماران ،  امکانات و تجهیزات منحصر بفرد تخصیص یافته به این مرکز پرداخته و ضمن یاد آوری موفقیت های این مرکز در کسب چندین مقام اول کشوری وبیمارستان نمونه دانشگاهی و جایگاه نخست هتلینگ آن ، تصریح کرد: عین عدالت بعنوان یکی از دستاوردها و رسالت های بزرگ انقلاب ما  ایجاد دسترسی عادلانه به منابع است که وزارت بهداشت با نگاه همه جانبه در کلیه شهرهای استان در راستای تحقق این امر گام های بسیار خوبی برداشته است و کاهش میزان مرگ ومیر نوزادان ، افرایش یک ونیم برابری امید به زندگی ونیز کاهش مرگ مادر، نمونه بارز این مهم است.
وی همچنین بر اراده دانشگاه در جهت رفع موانع موجود برای تسریع در بهره برداری از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی این مرکز در جهت کاهش بار مراجعین سایر کلینیک ها و نیز آرامش بیماران در سطح شهر تاکید کرد.


  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 301
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/06/22
  • ساعت 12:47