برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 17 شهريور 1397
کد 7621

اولین مدرسه تابستانی EBD دانشجویان دندانپزشکی سراسر کشور

اولین مدرسه تابستانی EBD دانشجویان دندانپزشکی سراسر کشور در تبریز برگزار می شود
مدرسه تابستانی دندانپزشکی تبریز 1397 ، نخستین مدرسه تابستانی ویژه دانشجویان دندانپزشکی در شهر تبریز می باشد که با همکاری دانشکده دندانپزشکی تبریز و مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش (RDCC) مجموعه علوم پزشکی تبریز و قطب علمی مبتنی بر شواهد ایران (EBM) برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، تاریخ شروع مدرسه روز هفدهم و اختتامیه آن نیز در بیستم شهریور ماه خواهد بود و در طی این دوره ، دانشجویان علاقمند دانشکده های دندانپزشکی سراسر کشور ، با فرآیندهای نگارش مطالعات مروری نظام مند و متاآنالیز آشنا خواهند شد.
دکتر شیرمحمدی رئیس دانشکده دندانپزشکی تبریز خاطرنشان کرد که در کل، مدرسه تابستانی، یکی از برنامه های دانشگاه است که به منظور مطالعه عمیق پیرامون یکی از مسائل مهم علمی و ارتقاء مهارت های دانشجویان برگزار می شود. این مدرسه با همت جمعی از دانشجویان فعال و علاقه مند و با همکاری مشترک این دانشکده و مرکز RDCC و EBM دانشگاه برگزار شده است و این اولین مدرسه تابستانی می باشد که با استقبال دانشجویان دندانپزشکی این دانشگاه و سایر دانشگاه ها مواجه شده است. از نقاط قوت آن این است که ماهیت بین دانشگاهی نیز دارد بر دندانپزشکی مبتنی بر شواهد (EBD) که از مباحث روز دندانپزشکی می باشد تاکید دارد.
امیدوارم این مدرسه تابستانی بتواند به اهداف مورد نظر خود دست یابد و در جهت اعتلاء پژوهش در جامعه دندانپزشکی  مثمر ثمر باشد.
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/06/18
  • ساعت 9:31