برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 15 شهريور 1397
کد 7616

رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز منصوب شد

دکتر محمد علیزاده به سمت ریاست مرکز آموزشی درمانی و تحقیقاتی امام رضا(ع) منصوب شد.
مراسم تودیع ومعارفه رئیس مرکز آموزشی درمانی امام رصا (ع) تبریز با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و روئسای مراکز آموزشی و درمانی در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز، دکترمحمد حسین صومی رئیس دانشگاه در این آئین ضمن قدردانی از زحمات دکتر اسماعیل فرجی رئیس پیشین این مرکز  وی را مدیر و متخصصی موفق در سیستم درمانی و آموزش پزشکی تبریز دانست و اظهار داشت: با توجه به اینکه دکتر فرجی قبل از ورود به دانشگاه علوم پزشکی در حرفه معلمی و تعلیم و تربیت مشغول بوده و بعد  وارد دانشگاه علوم پزشکی و به درجات عالی فوق تخصصی نائل گشته از این رو ایشان علاوه بر پزشک متخصص و دلسوز مهارت خاصی در آموزش و تعلیم دانشجویان علوم پزشکی دارند و جای خالی ایشان همواره در دانشگاه علوم پزشکی خالی خواهد ماند.
دکترصومی افزود: نقص های احتمالی و در موارد نادر بروز تخلف را نباید تعمیم به کل داده و نکات مثبت را نادیده بگیریم در اکثر مراکز درمانی و بیمارستانها کارهای مثبت بسیاری  انجام می گیرد که باید این نکات نیز مورد توجه قرار گیرند.
وی ادامه داد: در بخش پرداخت اضافه کاری و معوقات کارکنان مراکز و پزشکان در مواقعی از سال با مشکل کمبود منابع مواجه هستیم که امیدواریم با تمهیداتی که در این راستا اندیشیده شده است این مشکل را نیز به زودی حل نماییم.
دکتر اسماعیل فرجی فوق تخصص غدد از سال 1395 سمت ریاست مرکز آموزشی درمانی امام رضا را عهده دار بوده و از این به بعد دکترمحمد علیزاده متخصص تغذیه بالینی  به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا ( ع) تبریز معرفی و به این سمت منصوب گردید.
آلبوم تصاویر مراسم تودیع جناب آقای دکتر اسماعیل فرجی و معارفه جناب آقای دکتر محمد علیزاده به عنوان رئیس جدید مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) 15شهریور97

  • نوشته شده
  • توسط خسرو آقاپور مرکز آموزشی و درمانی امام رضا
  • تعداد بازدید 3584
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/06/15
  • ساعت 18:13