برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 14 شهريور 1397
کد 7605

دکتر صومی امروز از مراکز درمانی چند شهرستان بازدید کرد

بازدید های یکروزه رییس دانشگاه علوم پزشکی از مراکز درمانی چند شهرستان استان

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز امروز از چند شهرستان استان بازدید به عمل آورد
    صبح امروز چهارشنبه چهاردهم شهریورماه رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیمارستان شهرستان آذرشهر بازدید کرد. این بیمارستان که با هشتاد و پنج تخت شامل بخشهای جراحی، داخلی، زنان و زایمان، بستری کودکان، اورژانس،  NICU،ICU،CCU، دیالیز، رادیولوژی آزمایشگاه می باشد از سال 91 در خدمت مردم این شهرستان می باشد.
   دکتر صومی پس از بازدید از شهرستان آذرشهر در بازدید از بیمارستان عجب شیر که با 40 تخت فعال در خدمت مردم این شهرستان می باشد، خواستار تسریع اقدام بر مسیر گشایی بیمارستان و اورژانس درحال تاسیس شد.
   به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این سفر که با همراهی مدیر روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسینی اقدم ومدیر منابع فیزیکی و طرح های عمرانی دانشگاه، مهندس صالحی انجام می شد از قسمت های مختلف مراکز درمانی شهرستان بناب و بخش آماده افتتاح بلوك هاي زايماني (LDR) بيمارستان شهدا و همچنین بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان بازدید به عمل آمد. در ادامه این بازدید دکتر صومی از بیمارستان فارابی ملکان که شامل 9 بخش از جمله دیالیز با 75 تخت فعال می باشد نیز بازدید کرد، این سفر یک روزه با بازدید از بيمارستان آماده افتتاح سيناى شهرستان مراغه و بخشهاي آماده افتتاح NICU و نوزادان بيمارستان شهيد بهشتي شهرستان مذکور به همراه فرماندار ويژه این شهرستان ادامه یافت.