برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 14 شهريور 1397
کد 7580

کمک ۸۶۲ میلیارد ریالی خیران سلامت آذربایجان شرقی در سال 1396

رییس اداره خیرین و موسسه‌های خیریه معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد: کمک ۸۶۲ میلیارد ریالی خیران سلامت آذربایجان شرقی در سال گذشته
رییس اداره خیرین و موسسات خیریه  سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد:
کمک ۸۶۲ میلیارد ریالی خیران سلامت آذربایجان شرقی در سال گذشته


رییس اداره خیرین و موسسات خیریه سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مجموعه مشارکت‌های خیرین در سال گذشته، حدود ۸۶۲ میلیارد و ۱۸۰ میلیون ریال بوده است.

مهرداد دواتگری گفت : پس از صدور موافقت اصولی برای تاسیس دو موسسه درمانگاهی با نوع مالکیت خیریه تحت عناوین "موسسه دارالشفای کوثر" و "موسسه خیریه انصار توحید"، فعالیت‌های خیرخواهانه زیادی از سوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ارائه شده است.
ایشان در ادامه گفت : ارائه سه هزار و ۶۸۰ خدمات دندانپزشکی با سه کلینیک سیار برای یک هزار و ۵۱۱ نفر در مناطق کم برخوردار مانند  روستاههای شهرستان‌های ملکان، مرند و اهر و تشکیل اردوهای جهادی از جمله این فعالیت‌ها به شمار می‌آیند.

وی اضافه کرد: تیم‌های درمانی اردوهای جهادی دانشگاه شامل تیم پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، پرستاری، غربالگری، آزمایشگاه، مامایی، فرهنگی و آموزش بهداشت بوده و افراد شرکت کننده در هر دوره، در مجموع شامل قریب به ۸۰ دانشجوی نخبه و بااستعداد هستند.

رییس اداره خیرین و موسسات خیریه سلامت معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از فعالیت ۴۹ رابط خیرین سلامت در دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد و گفت: معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۹۵ موفق شد تا برای ۴۹ نفر از رابطان خیرین سلامت خود در واحدهای دانشگاه، ابلاغ رسمی صادر کند که شش نفر در معاونت‌های دانشگاه، ۱۲ نفر در دانشکده‌ها، ۲۰ نفر در شبکه‌های بهداشت و درمان و ۱۱ نفر نیز در مراکز آموزشی درمانی به عنوان رابط در حوزه خیرین سلامت فعالیت می‌کنند.

 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 133
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1397/06/14
  • ساعت 13:31