برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 12 شهريور 1397
کد 7573

استعلام بها

واگذاری ارائه خدمات ایاب ذهاب کارکنان مرکز نیکوکاری

مرکز آموزشی درمانی چشم نیکوکاری تبریز در نظر دارد در اجرای ماده 33 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، ارائه خدمات ایاب ذهاب کارکنان مرکز را از طریق برگزاری استعلام بها به شرکت های صلاحیت دار و دارای مجوز واگذار نماید.
مرکز آموزشی درمانی چشم نیکوکاری تبریز در نظر دارد در اجرای ماده 33 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و آیین نامه مالی و معاملاتی دانشگاه، ارائه خدمات ایاب ذهاب به کارکنان مرکز را از طریق برگزاری استعلام بها به شرکت های صلاحیت دار و دارای مجوز واگذار نماید.  لذا از افراد حقوقی واجد شرایط دعوت می شود با دریافت اسناد برگزاری استعلام بها در ساعات اداری بازه زمانی مقرر در ذیل از دبیرخانه مرکز به نشانی : تبریز، خیابان عباسی، روبروی کلانتری 12 تبریز، مرکز آموزشی درمانی چشم نیکوکاری تبریز، دبیرخانه مرکز ؛ نسبت به تکمیل فرم مورد نظر و ارسال مدارک لازم در استعلام بها شرکت نمایند. پاکت ها در موعد مشخص شده گشوده خواهد شد.  
  1. شروع استعلام: روز دوشنبه مورخ 12/06/97
  2. پایان مهلت استعلام: تا آخر وقت اداری روز پنجشنبه مورخه 22/06/97 اسناد را به دبیرخانه مرکز تحویل داده و رسید دریافت ننمایند.
  3. بازگشایی پاکت های قیمت: روز شنبه مورخه 24/06/97 در محل دفتر مدیریت
  کریم محمدیان/ مدیر مرکز
 
  • نوشته شده
  • توسط رحیم نورآئین
  • تعداد بازدید 99
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/06/12
  • ساعت 18:52