برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 6 شهريور 1397
کد 7534

در المپیاد سیزدهم

اختتامیه چهار رشته ورزشی دو و میدانی ،تیراندازی، تنیس روی میز و بدمینتون

دومین مراسم اختتامیه سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت برگزار شد


مراسم اختتامیه ۴ رشته ورزشی دو و میدانی، تیراندازی، تنیس روی میز و بدمینتون سیزدهمین دوره المپیاد ورزش‌های قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور چشمگیر دانشجویان، ورزشکاران و مدیران اجرایی المپیاد در سالن شهید شایانمهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، تالار شهید شایان‌مهر دانشگاه علوم پزشکی تبریز شاهد برگزاری دومین آیین اختتامیه سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی ویژه چهار رشته دو ومیدانی، تیراندازی، تنیس روی میز و بدمینتون بود.
در این مراسم که با حضور چشمگیر دانشجویان، ورزشکاران، مدیران اجرایی سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی و خانواده‌های دانشجویان برگزار شد، ورزشکاران و تیم‌های برتر و مدال‌آور این چهار رشته معرفی شدند.
اولین بخش این مراسم به اهدای مدال برندگان رشته دو ومیدانی اختصاص داشت. دبیر انجمن رشته دو ومیدانی سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی با ارایه گزارش اجمالی گفت: مدیران و پرسنل دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خاطر میزبانی و برگزاری مطلوب این دوره از مسابقات شایسته تقدیر هستند. در این دوره همچنین داوران بین‌المللی، کشوری و استانی متعددی ما را همراهی کردند که جا دارد همین‌جا از همه این عزیزان قدردانی نمایم.
مرتضوی در ادامه با بیان اینکه مسابقات دو ومیدانی طی 3 روز در دو ورزشگاه تختی و یادگار امام انجام گرفت، افزود: در این دوره 210 دانشجوی ورزشکار در قالب 45 تیم شرکت کرده بودند که بیشترین تعداد شرکت کنندگان به ماده دو 100 متر سرعت با 56 شرکت کننده مربوط می‌شد.
وی ادامه داد: در پایان این دوره، دانشگاه علوم پزشکی تبریز در مجموع با 111 امتیاز، دانشگاه علوم پزشکی همدان با 55 امتیاز و دانشگاه علوم پزشکی شیراز با 53 امتیاز به ترتیب عناوین اول، دوم و سوم مسابقات رشته دو ومیدانی را از آن خود کردند.
در ادامه ورزشکاران و تیم‌های مدال آور رشته دو ومیدانی با حضور بر روی سن، مدال‌ها و کاپ قهرمانی را از دست مسئولان و مجریان برگزاری سیزدهمین دوره المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی دریافت نمودند.
اهدای مدال‌های رشته تیراندازی، دومین بخش مراسم بود. در این بخش، مدال ورزشکاران و تیم‌های برنده رشته تیراندازی در چهار ماده تفنگ انفرادی، تفنگ تیمی، تپانچه انفرادی و تپانچه تیمی اهدا و کاپ قهرمانی رشته تیراندازی به تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اهدا شد.
سومین بخش مراسم به معرفی برندگان تنیس روی میز و اهدای مدال‌های ورزشکاران این رشته مربوط می‌شد. دبیر انجمن تنیس روی میز سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی طی سخنانی با اشاره به حضور ورزشکاران 16 دانشگاه علوم پزشکی در ماده تیمی رشته تنیس روی میز این دوره از مسابقات گفت: پس از انجام 35 مسابقه تیمی، دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام نخست، دانشگاه علوم پزشکی مشهد مقام دوم و دانشگاه‌های علوم پزشکی اصفهان و دانشگاه بهزیستی و توانبخشی مشترکا مقام سوم این دوره از رقابت‌ها را به خود اختصاص دادند.
کریم پور ادامه داد: در ماده انفرادی تنیس روی میز نیز 72 ورزشکار از 25 دانشگاه شرکت داشتند که احسان نظری از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مقام اول، احمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز مقام دوم و حجت بوژمهرانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مشهد و معین اخگری از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی مشترکا مقام سوم را کسب کردند.
وی افزود: در ماده دوبل تنیس روی میز نیز 27 مسابقه تیمی انجام و ورزشکارانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی شهیدبهشتی و شیراز به ترتیب عناوین اول و دوم را بدست آوردند.
بخش پایانی دومین آیین اختتامیه سیزدهمین المپیاد ورزش های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی به اهدای مدال برندگان و مدال‌آوران رشته بدمینتون تعلق داشت. مسئول انجمن بدمینتون قبل از اهدای مدال‌ها با ارایه گزارشی مفصل گفت: در این دوره 16 تیم دسته اول در قالب 4 گروه تقسیم بندی شدند که در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام نخست، تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم و تیم‌های دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز و مشهد مشترکا مقام سوم را از آن خود کردند.
چراغچی با اشاره به حضور 38 شرکت کننده در ماده انفرادی بدمینتون افزود: در این ماده نیز ورزشکارانی از دانشگاه‌های علوم پزشکی قم و مشهد به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و ورزشکاران دانشگاه های علوم پزشکی اصفهان و بم مشترکا سوم شدند.
وی اضافه کرد: در مسابقات دو نفره بدمینتون نیز 24 تیم دو نفره حضور داشتند که تیم های دو نفره دانشگاه های علوم پزشکی تبریز و اصفهان اول و دوم شدند و تیم‌های دانشگاه های علوم پزشکی شیراز و کاشان مشترکا به مقام سوم دست یافتند.
مسئول انجمن بدمینتون در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه سطح این دوره از مسابقات بسیار عالی بود، گفت: در این دوره شاهد ظهور پدیده‌های خوبی در رشته بدمینتون بودیم.

دو و میدانی :

تیراندازی :
رشته تیراندازی با تفنگ :
مقام اول مصطفی قربانی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مقام دوم محمد حسین کریمی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
مقام سوم سهیل حیدر زاده از دانشگاه علوم پزشکی تهران
تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز متشکل از محمد صادق آقا بابک سمنانی، مصطفی قربانی و  سید شاهین حسینی با کسب امتیاز ۱۷۵۸/۹ به مقام اول
تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از محمد حسین کریمی، سهیل حیدرزاده و محمد حسن بصیری نژاد با کسب امتیاز ۱۷۴۵/۳ به مقام دوم
تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان متشکل از محمد رضا رستمی، سعید رمضانی و مهران منافی با کسب امتیاز ۱۷۴۰/۶ به مقام سوم
رشته تیراندازی با تپانچه :
مقام اول علی صداقت از دانشگاه علوم پزشکی جهرم
مقام دوم محمدرضا اصفهانیان از دانشگاه علوم پزشکی قم
مقام سوم محمد صادق عادل مهربان از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان متشکل از اکبر سلطانفر، محمد صادق عادل مهربان و سید حامد هاشمی با کسب امتیاز ۱۶۴۶ به مقام اول
تیم دانشگاه علوم پزشکی مشهد متشکل از مصطفی داودی، مجتبی نوشک و کیهان میزانی با کسب امتیاز ۱۶۲۶ به مقام دوم
تیم دانشگاه علوم پزشکی ایران متشکل از امیر حسین دهقانی، محمود ونایی و علی خانزادی با کسب امتیاز ۱۶۱۲ به مقام سوم

تنیس روی میز :
انفرادی:
مقام اول احسان نظری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مقام دوم احمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مقام سوم مشترک معین اخگری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و حجت بوژ مهرانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد
دوبل :
مقام اول احسان نظری و معین اخگری از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
مقام دوم علی رضا نوروزی و احمد حبیبی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مقام سوم مشترک مصطفی رضایی و رضا بهبهانی از دانشگاه علوم پزشکی بهزیستی و توانبخشی و محسن ملک نیا و علی رضا دارچیانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
لازم به ذکر است در قسمت تیمی تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز اول و دانشگاه علوم پزشکی مشهد به مقام دوم و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و بهزیستی مشترکا سوم شدند.

بدمینتون :
مسابقات قهرمانی رشته بدمینتون در این دوره از المپیاد در چهار گروه چهار تیمی انجام شد که در پایان تیم دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مقام اول، تیم دانشگاه علوم پزشکی تبریز مقام دوم، تیم دانشگاه علوم پزشکی شیراز و مشهد مقام سوم، تیم دانشگاه علوم پزشکی همدان مقام پنجم و تیم دانشگاه علوم پزشکی بابل به مقام ششم این مسابقات دست یافت.
انفرادی :
مقام اول سجاد تراپی از قم
مقام دوم سعید جوینی از مشهد
مقام سوم مشترک آقاداودی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و محمد عزیز زاده از دانشگاه علوم پزشکی بم
مقام پنجم احسانی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
مقام ششم خدادادی از دانشگاه علوم پزشکی دزفول
مقام هفتم عاملی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز
مقام هشتم صدرالدین شلتوکی از دانشگاه علوم پزشکی کردستان
دوبل :
مقام اول شاهین حلاج و علی احسانی از تبریز
مقام دوم عرفان آیتی پور و محمدحسین صنعتی از اصفهان
مقام سوم مشترک مقیمی و عدلو از دانشگاه علوم پزشکی شیراز و زمانیان و داوری از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
مقام پنجم شیخی و صادقلو از دانشگاه علوم پزشکی  گلستان
مقام ششم حاجی حسینی و زنگانه از دانشگاه علوم پزشکی بابل
مقام هفتم افلاطونیان و رفیعی از دانشگاه علوم پزشکی کاشان
مقام هشتم نکو عیوض زاده از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 153
  • تایید شده
  • در 1397/06/06
  • ساعت 8:3