برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 4 شهريور 1397
کد 7524

مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در منطقه مدیترانه شرقی EMRO

انتصاب مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت NPMC بعنوان مرکز همکار سازمان جهانی بهداشت در منطقه مدیترانه شرقی EMRO

مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت NPMC به پشتوانه ی دو دهه تجربیات ارزشمند ملی و بین المللی در زمینه آموزش و پژوهش در حوزه مدیریت سلامت، برای دومین بار از سوی سازمان جهانی بهداشت WHO بعنوان مرکز همکار این سازمان Collaborating Center  در منطقه ی مدیترانه ی شرقی EMRO برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز ، در طول این دوره ی همکاری ، مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت (NPMC) پروژه های مورد توافق با سازمان جهانی بهداشت در زمینه ی آموزش و پژوهش در مدیریت سلامت را طراحی و در منطقه ی مدیترانه شرقی با 27 کشور تحت پوشش، پیاده سازی و اجرا خواهد نمود.

شایان ذکر است که ازجمله امکانات آموزشی  NPMC، سالن کنفرانس با ظرفیت 80 نفر، سالن  کنفرانس کوچک با ظرفیت 40 نفر، تعداد 6 کارگاه آموزشی هر یک به ظرفیت 15-12 نفر و سالن IT مجهز به 30 دستگاه کامپیوتر می باشد. کلیه این محیط های آموزشی مجهز به روزآمدترین امکانات کمک آموزشی و فضاهای آموزشی استاندارد می باشند. همچنین برای ایجاد تسهیلات شبانه روزی برای فراگیران برنامه های آموزشی، این مرکز مجهز به یک رستوران عالی به ظرفیت .150 نفر ، کافی شاپ به ظرفیت پذیرایی30 نفر و مجموعه هتل با 36  اتاق و ظرفیت 76 تخت است که متناسب برای استفاده مهمانان خارجی و داخلی می باشد.

  • نوشته شده
  • توسط حسین دهقانیان
  • تعداد بازدید 217
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/06/06
  • ساعت 9:21