برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 4 شهريور 1397
کد 7516

سرمایه‌ انسانی ، ارزشمندترین دارایی دانشگاه

برای ساخت انواع دیگر سرمایه ، دانشگاه و هر سازمان دیگری به سرمایه‌ انسانی نیاز دارد .
 
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دکتر طاهر اقدم گفت : سازمان هایی موفق هستند که از پشتوانه قوی نیروهای متخصص و با اخلاق و با انگیزه بهره مند گردد . دغدغه مهم سازمان های موفق جهان تجمیع کارکنانی فرهیخته با دانش و مهارت و شایستگی های لازم جهت ایجاد تحول است . برای ساخت انواع دیگر سرمایه ، دانشگاه و هر سازمان دیگری به سرمایه‌ انسانی نیاز دارد .
معاون اجتماعی دانشگاه با بیان این که درعصر اقتصاد دانش ‌بنیان که به اطلاعات وابسته است ، دانش و سرمایه انسانی با مهارت بالا ارزش روزافزونی پیدا کرده است گفت : دانشگاه علوم پزشکی تبریز نمودی از یک سازمان بزرگ دانش‌بنیان است ،جایی که داده‌ها و دانش برای دستیابی به موفقیت ارزشمندترین جایگاه را دارد و به همین دلیل مدیریت نیروی انسانی دانشگاه باید در انتخاب کارمند و آموزش و ارتقای آگاهی ها و به روز کردن توانمندیها و تقویت خلاقیت و انگیزه کاری همکاران تلاش مضاعف کند .
ایشان همچنین ضمن تبریک چهارم شهریور روز کارمند به تمامی همکاران دانشگاه علوم پزشکی تبریز از حمایت های صمیمانه همکاران دانشگاه از زمان تشکیل معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر و تشکر کرد و افزود :همکاران معاونت اجتماعی در پیشبرد اهداف تعریف شده وزارتی نیاز به مشارکت تمامی اساتید و همکاران فرهیخته و مطلع دارند
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 80
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1397/06/04
  • ساعت 10:12