برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 2 شهريور 1397
کد 7503

در آیین افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت

دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

بهترین زمان پرورش استعداد دانشجویان ،دوران دانشجویی است


بهترین زمان پرورش استعداد دانشجویان دوران دانشجویی است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و رئیس ستاد اجرایی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت گفت:  دوران چند ساله دانشجویی به پایان می‌رسد از این رو باید این فرصت گرانبهای دانشجویی را غنیمت بشمارید و بدانید بهترین زمان پرورش استعداد شما دانشجویان همین زمان دانشجویی است.
دکتر محمد حسین صومی در آیین افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت با بیان این مطلب خطاب به ورزشکاران حاضر در این مراسم گفت: شما دانشجویان ورزشکار باید تلاش کنید در وهله اول به تقویت جسم و روح خود بپردازید و سپس با آمادگی کامل به تحصیل خود ادامه دهید.
وی با اشاره به گرامیداشت شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت:یاد همه شهیدان و همه انسان های بزرگی که به این مرز و بوم خدمت کرده اند را گرامی می داریم و با آرزوی موفقیت برای همه حاضران عزیز مقدم همه میهمان، دانشجویان، سرپرستان، مدیران و رؤسای دانشگاه ها رادر تبریز شهر اولین ها گرامی می‌دارم.
رئیس ستاد اجرایی سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: خوشحالیم که سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور در تبریز برگزار می‌شود اگر به دلیل ضیق وقت ومحدودیت زمانی برای برگزاری المپیاد کمبودی بود بر ما ببخشید، با تمامی وجود حضور شما را در تبریز پذیرا هستیم.
صومی گفت: ما افتخار می‌کنیم که اولین دانشگاه جهان اسلام در تبریز تاسیس شد و بعد از شروع دانشگاه‌های مدرن دومین دانشگاه در سال ۱۳۳۶ در تبریز تاسیس شد؛ همه این‌ها باعث به وجود آمدن شرایط ویژه در تبریز شده است و ما خوشحالیم شما دانشجویان از نژاد ها و اقوام مختلف در تبریز حضور دارید.
وی خطاب به ورزشکاران حاضر در مراسم گفت: شما ورزشکاران در میادین ورزشی و مسابقات صادقانه هر نتیجه‌ای که حاصل شد را بپذیرید تا پهلوانی به ظهور برسد. خوشحالیم که میزبان شما عزیزان هستیم و امیدواریم این روزها به‌شما خوش بگذرد. حضورتان را ارج می نهیم و ا زخداوند منان موفقیت شما را مسئلت داریم.
گفتنی است : مراسم افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار شد.


 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 219
  • تایید شده
  • در 1397/06/02
  • ساعت 21:19