برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : جمعه 2 شهريور 1397
کد 7502

در مراسم افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای وزارت بهداشت

معاون دانشجویی و فرهنگی وزیر بهداشت خبر داد :

ابلاغ آیین نامه انجمن‌های ورزشی دانشجویی در مهر ماه سال‌جاری

ابلاغ آیین نامه انجمن‌های ورزشی دانشجویی در مهر ماه سال‌جاری

معاون دانشجویی و فرهنگی وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از ابلاغ آیین‌نامه انجمن‌های ورزشی دانشجویی در مهر ماه سال‌جاری خبر داد و گفت: باید اهتمام ویژه‌ای به تشکیل انجمن‌های ورزشی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی داشته باشیم که تاسیس انجمن‌ها نقش بسزایی را در پیشرفت ورزش در دانشگاه‌ها ایفا می‌کند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکترمحمد رضا فراهانی درمراسم افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در تبریز با بیان این‌که این مراسم بزرگترین رویداد فرهنگی در طول  ۳۳ ساله عمر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است، گفت: بیش از سه هزارنفر از دانشجویان، اعضای کادر فنی، داوران، مربیان و عوامل اجرایی در این رویداد شرکت کردند؛ به طوری‌که به اندازه  ۲۰ درصد عوامل اجرایی بازی های آسیایی بوده که در حال حاضر در اندونزی برگزار می‌شود.
 وی خاطرنشان کرد: سازماندهی چنین رویداد‌‌هایی امری بسیار دشوار است؛ از میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز که در برگزاری چنین مراسم با شکوهی نقش قابل توجهی را ایفا کرده، تشکر می کنم.
وی از اختصاص بودجه ورزشی برای دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و گفت: برای اولین بار بودجه ورزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی ردیف خاصی پیدا کرده و دانشگاهها موظف هستند تمام بودجه را در حوزه ورزش هزینه کنند.
معاون دانشجویی و فرهنگی وزیربهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به ضرورت توجه دانشگاه‌های علوم پزشکی به المپیاد ورزش‌های همگانی، عنوان کرد: ضروری است تا مسابقات المپیادی در دانشگاه‌ها برگزار شود.
فراهانی ادامه داد: علی رغم مشکلات اقتصادی حاکم در کشور، این رویداد در سال جاری بهتر از سال های گذشته برگزار می‌شود؛ به طوری‌که ۵۸ دانشگاه علوم پزشکی از سرتاسر کشور در این المپیاد ورزشی شرکت کرده اند.
گفتنی است : مراسم افتتاحیه سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای وزارت بهداشت در سالن شهید پورشریفی تبریز برگزار شد.

  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 136
  • تایید شده
  • در 1397/06/02
  • ساعت 21:12