برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 1 شهريور 1397
کد 7501

آیین بزرگداشت زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک

آیین بزرگداشت زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد
آیین بزرگداشت زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا و روز پزشک با حضور استاندار، رئیس سازمان نظام پزشکی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از اساتید پیشکسوت درساختمان جدید دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه  علوم پزشکی تبریز، درمراسم روز پزشک، دکتر سعید پناهی رئیس سازمان نظام پزشکی استان با تاکید بر تلاش و فعالیت ستودنی پزشکان برجسته و توانمند در دانشگاه علوم پزشکی تبریز روز پزشک را به جامعه پزشکی استان تبریک گفت و از خدمات دکتر صومی و همکارانشان تشکر و قدردانی نمود و  عملکرد انتظامی سازمان نظام پزشکی استان را تشریح نمود .
دکترمحمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دراین مراسم ضمن تبریک روز پزشک به جامعه پزشکی از تلاش ها و زحمات  همه کسانی که در کسوت پزشکی و درجهت سلامت مردم فعالیت می کنند  تشکر و قدردانی کرد و افزود: با شروع مدل جدید ارجاع و پزشک خانواده، اصرار ما بر این است که با ارائه خدمات سلامت درست و توزیع صحیح بیماران در بین بخشهای متعدد، حقوق همه افراد چه مردم وچه جامعه به صورت جامع ادا شود.
دکتر صومی با اشاره به اینکه جامعه پزشکی به عنوان مرجع محسوب میشود و پزشکان  مورد اعتماد مردم هستند گفت: با توجه به تغییر جامعه و مطالبات، پزشکان باید رفتارمطلوب و درست درمطب و بیمارستان ودر برخورد با  انسان های دردمند داشته باشند تا شکایات روند صعودی نداشته باشد .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت وظیفه ما دردانشگاه ایجاب میکند که هم از مردم حمایت کنیم  هم از جامعه پزشکی و قوانین را یکجا اجرا کنیم .
گفتنی است: آیین بزرگداشت روز پزشک و روز داروساز به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز و نظام پزشکی استان درسالن همایش دانشکده داروسازی برگزار شد و در این مراسم از پزشکان، داروسازان، دندانپزشکان، ماماها، متخصصان آزمایشگاه و رژیم درمانگران نمونه ی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تقدیر و قدردانی شد .
آلبوم تصاویر آیین تجلیل از پزشکان، داروسازان ، دندانپزشکان، ماماها، متخصصان آزمایشگاه، و رژیم درمانگران نمونه دانشگاه در روز پزشک 97

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه دایی
  • تعداد بازدید 463
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/06/01
  • ساعت 19:20