برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 25 مرداد 1397
کد 7434

دومین کنگره بین المللی اورولوژی فانکشنال در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

دکتر سلیمان زاده دبیر اجرایی این کنگره گفت: در روز اول و دوم کنگره، تعداد زیادی جراحی زنده لاپاراسکوپیک توسط جراحان میهمان و جرحان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اجرا شد و از طرق وب کنفرانس و بصورت زنده اساتید و میهمانان سوالات خویش ...
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، دومین کنگره بین المللی اورولوژی فانکشنال در دانشگاه علوم پزشکی تبریز از بیست و سوم تا  بیست و ششم مرداد ماه 1397 در حال برگزاریست.

دکتر سلیمان زاده دبیر اجرایی این کنگره درتشریح اهداف و دستاوردهای این کنگره بین المللی که برای دومین با در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار میگردد گفت: دسته ای از بیماریهای اورولوژی مرتبط با عملکرد دستگاه ادراری از مثانه به پایین وتخلیه دستگاه ادراری و تا حدودی عملکرد جنسی آقایان، بصورت عام، اورولوژی فانکشنال خوانده می شود.

وی افزود؛ با توجه به سرعت و پیشرفت علم در حوزه های مختلف پزشکی بطور یقین تازه های علم ارولوژی نیز در این عصر پرشتاب، کم نخواهد بود و شایسته باز آموزی و نوسازی علمی است.

ایشان با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی به واسطه حضور اساتید برجسته خویش در گروه اورولوژی و در بحث ارایه یافته های جدید علمی و پژوهشی پیشرومیباشد افزود؛ دبیر علمی این کنگره ، حانم دکتر حاج ابراهیمی از اساتید مطرح کشوری و بین المللی هستند و سیاستهای دپارتمان هم در زمان آقای دکتر مدائن و هم در زمان مدیریت آقای دکتر امجد بر حفظ و تقویت ارتباطات بین المللی و نوسازی علمی ارولوژیستها بود .

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی اورولوژی فانکشنال گفت: به پشتوانه پیشینه علمی و پژوهشی اساتید، موفق شدیم مرکزیت برگزاری دومین کنگره بین المللی با عنوان ارولوژی فانکشنال را داشته باشیم وی ادامه داد؛ پژوهشگران برجسته و اساتید معتبری از نقاط مختلف جهان اعم از کشورهای آمریکای شمالی، اروپای غربی و مرکزی و کشورهای همسایه از جمله پاکستان و عراق هم به عنوان سخنران و هم به عنوان شرکت کننده در این کنگره بین المللی حضور دارند.

دکتر سلیمان زاده گفت: در این کنگره کورس مقدماتی و پیشرفته یورو دینامیک توسط مدرسین دانشگاه بریستول انگلیس که از بزرگترین و شناخته شده ترین مراکز یورو دینامیک جهان هستند برگزار شو و اساتید در این کورسها شرکت کردند.

وی خاطر نشان شد؛ در روز اول و دوم کنگره، تعداد زیادی جراحی زنده لاپاراسکوپیک توسط جراحان میهمان و جرحان دانشگاه علوم پزشکی تبریز اجرا شد و از طرق وب کنفرانس و بصورت زنده اساتید و میهمانان سوالات خویش را از جراح می پرسیدند. و مرحله به مرحله جلو میرفت.

دکتر سلیمان زاده ابراز امیدواری کرد این کنگره ها مرکزیتی باشید برای ادامه محوریت دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حوزه فانکشنال ارولوژی در سطح بین المللی.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 170
  • تایید شده
  • در 1397/05/25
  • ساعت 13:52