برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 24 مرداد 1397
کد 7420

دومین کنگره بین‎المللی تازه‎های پیشگیری، تشخیص و درمان سرطان‎های گوارش در تبریز شروع به کار کرد.

در زمینه‎ی سرطان‎های گوارش، علاوه بر مرکز تحقیقات هماتولوژی و آنکولوژی، مرکز تحقیقات دستگاه گوارش و کبد نیز راه اندازی شده است

دکتر محمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این کنگره، دانشگاه علوم پزشکی تبریز را یکی از دانشگاه‎های صاحب نظر در حوزه‎ی سرطان‎های گوارش دانست و گفت : ...
دومین کنگره بینالمللی تازههای پیشگیری، تشخیص و درمان سرطانهای گوارش در تبریز شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، دکتر محمد حسین صومی، رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این کنگره، دانشگاه علوم پزشکی تبریز را یکی از دانشگاههای صاحب نظر در حوزهی سرطانهای گوارش دانست و عنوان کرد: مطالعات در این خصوص را از سال 84 شروع کرده و طی سه سال گذشته توسعه داد‌هایم.

وی اضافه کرد: برای انجام تحقیقات بیشتر در زمینهی سرطانهای گوارش، علاوه بر مرکز تحقیقات هماتولوژی و آنکولوژی، مرکز تحقیقات دستگاه گوارش و کبد نیز راه اندازی شده است.

دکتر جلیل واعظ قراملکی، دبیر علمی دومین کنگره بینالمللی تازههای پیشگیری، تشخیص و درمان سرطانهای گوارش نیز در ادامه از انتخاب 49 عنوان مقاله در دبیرخانهی این کنگره خبر داد و گفت: 24 عنوان مقاله به صورت پوستر و مابقی به صورت شفاهی ارایه میشوند.

 وی اضافه کرد: 40 نفر از سخنرانان این کنگره از محققان و دانشمندان ایرانی و پنج نفر از اساتید برجستهی خارجی هستند.
گفتنی است، این کنگره با حضور مهمانان داخلی و خارجی و میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به مدت دو روز تا تاریخ بیست و پنجم مرداد ماه در حال برگزاری است.
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 161
  • تایید شده
  • در 1397/05/24
  • ساعت 14:57