برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 28 مرداد 1397
کد 7414

جلسه انتخابات اولين كانون سلامت محله در تبريز در محله كجووار انجام شد.

دکتر طاهر اقدم : مشارکت و همراهی مردم در کانونهای سلامت بسیار تاثیر گذار خواهد بود

تعداد بيش از ١٠٠ نفر از اهالى پس فراخوان سراسرى در سطح منطقه، در مسجد حنيفه كجووار دور هم آمدند تا اولين كانون سلامت استان را در محله خودشان تشكيل دهند.
در اين مراسم آقاى دكتر طاهر اقدم ضمن تقدير و تشكر از همراهی خوب اهالی به اهميت و لزوم مشارکت فعال مردم در حوزه سلامت اشاره كرد.
معاون اجتماعی دانشگاه با تاكيد بر دستاوردهای خوب نظام سلامت کشور، اجتماعی کردن سلامت را از اولویت های فعلی وزارت بهداشت  عنوان کرد و افزود : مشارکت و همراهی مردم در کانونهای سلامت بسیار تاثیر گذار خواهد بود .
 خانم دكتر عليزاده در مورد كليات شكل گيرى كانون سلامت محلات توضيحات لازم را ارائه کرد و از مردم منطقه و سازمانهاى مردم نهاد حامى آنان تقدير و تشكر كرد.
خانم كريم زاد شريفى جزئيات و چگونگى شكل گيرى کانونهای سلامت محلات را توضيح داد و از مردم فعال و فهيم منطقه خواست به شكل فعال و پويا در رسيدن به اهداف سلامت منطقه خودشان كوشا باشند و در كانون شركت كنند.
گفتنی است : دراین مراسم با همکاری مهندس رحمانى ( فعال محيط زيست استان ) و رئيس سنى هيات امناى مسجد و خيرين منطقه ، برای انتخاب اعضای کانون سلامت محله رای گیری شد .
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 226
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1397/05/28
  • ساعت 8:40