برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 17 مرداد 1394
کد 738

تاریخ شروع ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی داوطلبان شرکت درجشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی

دکتر اصغر عبادی فر دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی تاریخ  شروع ثبت نام و ارسال آثار پژوهشی محققین داوطلب شرکت در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی را اعلام کرد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات و فناوری، دکتر اصغر عبادی فر دبیر اجرایی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی ضمن اعلام این خبر گفت:ثبت نام داوطلبین در بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی از روز شنبه 1394/5/17 آغاز می گردد و تا پایان وقت اداری روز 1394/7/15 ادامه خواهد یافت.فرایند ثبت نام با عضویت در سامانه جشنواره رازی و ارسال آثار بصورت الکترونیکی انجام می شود.

وی افزود: تنها کتب تالیفی و برخی مستندات در بخش های خاص با شرایط مندرج در دستورالعمل بایستی به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

رئیس مرکز توسعه و هماهنگی تحقیقات و دبیر بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی، مراسم نهایی تجلیل از برگزیدگان بیست و یکمین دوره جشنواره را دی ماه سال جاری اعلام کرد.

گفتنی است علاقمندان جهت کسب اطلاعات، ثبت نام و ارسال آثار می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بیست و یکمین جشنواره تحقیقاتی علوم پزشکی رازی به آدرس الکترونیکی http://razi.research.ac.ir مراجعه نمایند.

  • نوشته شده
  • توسط رضا محمدی نسب
  • تعداد بازدید 2530
  • تایید شده
  • در 1394/05/17
  • ساعت 9:20