برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 7371

گامهای بلند مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت برای میزبانی و برگزاری هر چه بهتر برنامه TOT بیمارستانی

برنامه TOT بیمارستانی از 3 الی 9 شهریورماه سالجاری به میزبانی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت و با حضور بیش از 65 نفر فراگیر از کشورهای افغانستان و عراق برگزار خواهد شد
دکتر صومی در حاشیه نشست با مدیران مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت در خصوص آمادگی برای برنامه TOT بیمارستانی که  از 3 الی 9 شهریورماه سالجاری به میزبانی مرکز و با حضور بیش از 65 نفر فراگیر از کشورهای افغانستان و عراق برگزار خواهد شد؛ از قسمتهای مختلف مرکز بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت، دکتر صومی شامگاه پنجشنبه 18 مرداد ماه به همراه معاونین: توسعه و مدیریت منابع انسانی، معاون آموزشی و معاون تحقیقات و فناوری ضمن بازدید میدانی از مرکز در جریان فعالیتهای انجام یافته برای برگزاری هر چه بهتر برنامه TOT قرار گرفتند.
ریاست دانشگاه علوم پزشکی در نشستی صمیمی این برنامه را گام مهمی برای تبدیل مرکز به  یک مرکز آموزش ملی و بین المللی بر شمردند. ایشان همچنین به معاونین خود برای یاری رساندن به مرکز در طول برگزاری این برنامه دستور صریح داده و اجرای هرچه بهتر این برنامه را خواستار شدند.
در ادامه دکتر صومی بر ضرورت استفاده از نیروهای بومی در این دوره و آموزش آنها تاکید کردند ومقرر گردید حداقل 15 نفر از همکاران دانشگاه های علوم پزشکی جهت شرکت در این برنامه انتخاب شوند.
برنامه TOT که باهدف تربیت مدیران نظام سلامت در سطح مدیران بیمارستان و توسط سازمان جهانی بهداشت برنامه ریزی شده است برای اولین بار در منطقه EMRO به میزبانی مرکز ملی آموزش مدیریت سلامت برگزار خواهد شد.

  • نوشته شده
  • توسط حسین دهقانیان
  • تعداد بازدید 394
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/05/21
  • ساعت 9:23