برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 20 مرداد 1397
کد 7367

کارگاه های تجمیع یافته آشنایی با مفاهیم اکوسیستم استارتاپی در کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز

در تاریخ 23 و 23 مردادماه از ساعت 8 الی 14 در محل مدیاسنتر کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می گردند.
با عنایت به اهمیت «حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم» در پرتو نگاه آینده پژوهی در برنامه راهبردی دانشگاه در معاونت تحقیقات و فناوری و علاوه بر آن در بسته های تحول آموزش پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه  و با عنایت به تاکید این امر و توسعه استارتاپ ها در سند مرجعیت علمی دانشگاه کارگاه های متنوعی جهت آشنایی اعضای هیأت علمی دانشگاه و دانشجویان و کارمندان با فرایندهای مرتبط با استارت آپ ها (کار آغاز ها) طراحی گشته است.
 لذا ازاعضای هیئت علمی دانشگاه و همچنین دانشجویان و کارمندان نسبت به ثبت نام اعضا در این کارگاه‌ها دعوت به عمل می آید. لازم به ذکر است که امروزه فرآیند استارتاپ ها در توسعه دانش بنیان و توسعه فرایند پژوهش و ایده های ناب به سمت محصول ثروت آفرین یکی از نقش های حیاتی را در تمام دانشگاه ها به ویژه دانشگاه های نسل سوم از قبیل استنفورد، هاروارد و ... ایفا می نماید.
با عنایت به محدود بودن ظرفیت کارگاه خواهشمند است اساتید در اسرع وقت نسبت به ثبت نام از طریق دفتر RDCC اقدامات مقتضی را مبذول دارند.
لازم به ذکر است با توجه به تفاهم دفتر فکت دانشگاه با معاونت تحقیقات و فناوری ثبت نام در این کارگاه برای اعضای دانشگاه رایگان و برای شرکت کنندگان بیرونی با هزینه 20 هزارتومان می باشد.
دو کارگاه بعدی به شرح زیر بوده و از ساعت 8 الی 14 در محل مدیاسنتر کتابخانه مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار می گردند.
آشنایی با اصول و مفاهیم فناوری – مدیریت پروژه 23 و 24 مرداد
چگونه مدل کسب و کار خود را خلق کنیم – تدوین طرح امکان سنجی و طرح کسب و کار 15 مهر
 
 

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 50
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/05/20
  • ساعت 14:18