برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 15 مرداد 1397
کد 7329

تشکیل کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل و اولین جلسه خود را در مورخه 97/5/15 ترتیب داده و مواردی...
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز تشکیل و اولین جلسه خود را در مورخه 97/5/15  ترتیب داده و مواردی را جهت هماهنگی های بهتر و بیشتر مصوب نمود.

با توجه به ضرورت برقراری ارتباط نظام مند و فعال بین ستاد پدافند غیرعامل وزارت متبوع با دانشگاهها و سایر دستگاههای اجرائی کشوری و لشکری محلی، قطبی، با هدف ایجاد ساز و کار لازم برای حفظ سلامت مردم، کاهش آسیب پذیری، تداوم خدمات و تأمین نیازهای اساسی بهداشت، امداد و درمان، افزایش ایمنی و امنیت زیرساخت های حوزه سلامت در مقابل انواع تهدیدات متصور و تسهیل مدیریت بحران و دفاع غیرنظامی کمیته پدافند غیرعامل دانشگاههای علوم پزشکی تشکیل است.

   پدافند غیر عامل دانشگاه علوم پزشکی تبریز نیز با اهداف فوق تشکیل یافته و کارگرههای آن اعم از کارگروه درمان، کارگروه بهداشت، کارگروه غذا و دارو، کارگروه کالبدی (فنی، پشتیبانی و ...)، کارگروه امداد، نجات و فوریتهای پزشکی، کارگروه آموزش و پژوهش، کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی در ماه جاری تشکیل جلسه داده  و شروع بکار کرده اند.

    کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی به عنوان یکی از کارگروههای هفتگانه پدافند غیر عامل دانشگاه متشکل از، مدیر روابط عمومی دانشگاه،  مسئول سلامت روان دانشگاه، نماینده آموزش بهداشت، نماینده درمان، نماینده غذا و دارو، نماینده اورژانسدبیر کمیته و بر حسب نیاز مدعوین از واحدهای و معاونتهای دیگر دانشگاهی دخیل در امر اطلاع رسانی و آرامش بخشی در مورخه 97/57/15 تشکیل جلسه داده و مواردی را مصوب نمود.

    از جمله مصوبات بارز این کارگروه پیگیری برای حضور مسئولین روابط عمومی های مرتبط با کارگروههای هفتگانه در جلسات کارگروهها و تقویت ارتباط آنها با کارگروه اطلاع رسانی و آرامش بخشی دانشگاه  بود.

  در نهایت مقرر گردید، برای آمادگی اعضای کارگروه برای مواجهه با بحرانهای فرضی برای نشست فصلی آتی،  سناریونویسی انجام گردیده  و مانورجامعی در امر اطلاع رسانی و آرامش بخشی اجرا گردد.
  • نوشته شده
  • توسط اقای ادهم
  • تعداد بازدید 165
  • تایید شده
  • در 1397/05/15
  • ساعت 13:46