برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 8 مرداد 1397
کد 7280

مراسم یادبود دکتر پورزند و دکتر ناسی زاده در بیمارستان امام رضا (ع) تبریز برگزار شد

مراسم یادبود دکترعلی پورزند و دکترمحمد رضا ناسی زاده با حضور خانواده های ایشان، رئیس دانشگاه ، رئیس گروه جراحی و جمعی از اساتید پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
مراسم بزرگداشت و یادبود دکتر علی پورزند و دکتر محمد رضا ناسی زاده با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی و رئیس گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی تبریز  در سالن کنفرانس مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز،دکتر محمد حسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزضمن تقدیر از زحمات این عزیزان از دست رفته، گفت : فی الوالقع فقدان این عزیزان و عدم وجود جایگزین  برای این گونه اساتید ضایعه ای جبران ناپذبر برای جامعه پزشکی استان و کشور می باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افزود: استاد بزرگوار دکتر محمد رضا ناسی زاده را به جرات می توان یکی از برترین اساتید جراحی توراکس دانسته و وی بنیانگذار بخش توراکس در مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) تبریز ( امام خمینی سابق) بودند.
دکترصومی، دکتر علی پورزند را موفقترین جراح عمومی خوانده و اضافه کرد: در شهر تبریز و حتی استان آوازه و خدمات ارزنده دکتر علی پورزند  بر کسی پوشیده نیست از ایشان به عنوان جراحی چیره دست و استاد برتر آموزش جراحی عمومی در  جامعه پزشکی مطرح بودند.
در ادامه مراسم دکتر شهریار هاشم زاده  ضمن تقدیر از خدمات ارزنده این اساتید گفت: این دو بزرگوار در طول عمر طبابت خود ضمن طبابت شاگردان و متخصصین زیادی را آموزش و به جامعه پزشکی تحویل داده اند .
رئیس گروه جراحی دانشگاه علوم پزشکی استان ادامه داد: برگزاری چنین مراسمی موجب زنده نگه داشتن یاد و خاطره این عزیزان شده و باعث ایجاد انگیزه برای کار و تلاش بیشتر می شود.
گفتنی است: در این مراسم خانواده های این بزرگواران با بازگو کردن خاطرات از اساتید پورزند و ناسی زاده موجب تلطیف احساسات حضار در مراسم شدند درپایان این مراسم از تندیس یادبود اساتید فقید دانشگاه علوم پزشکی با حضور مسئولین دانشگاه در مرکز آموزشی درمانی امام رضا(ع) رونمایی شد .آلبوم تصاویر مراسم یادبود دکترناسی زاده و دکترپورزند و رونمایی از تندیس اساتید فقید دانشگاه

  • نوشته شده
  • توسط خسرو آقاپور مرکز آموزشی و درمانی امام رضا
  • تعداد بازدید 852
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/05/08
  • ساعت 16:49