برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 7 مرداد 1397
کد 7270

دفتر فکت دانشگاه با همکاری مرکز RDCC برگزار می نماید:

کارگاه " آشنایی با مفاهیم و اکوسیستم کارآفرینی اصول کار تیمی و رهبری تیم "

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز، اولین دوره کارگاه های تجمیع یافته آشنایی با مفاهیم اکوسیستم استارتاپی در کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز ...
  یکی از فرایندهای بسیار مهم در برنامه راهبردی دانشگاه در معاونت تحقیقات و فناوری و علاوه بر آن در بسته های تحول آموزش پزشکی معاونت آموزشی دانشگاه «حرکت به سمت دانشگاه های نسل سوم» در پرتو نگاه آینده پژوهی می باشد.

لازم به ذکر است که امروزه فرآیند استارتاپ ها در توسعه دانش بنیان و توسعه فرایند پژوهش و ایده های ناب به سمت محصول ثروت آفرین یکی از نقش های حیاتی را در تمام دانشگاه ها به ویژه دانشگاههای نسل سوم از قبیل استنفورد، هاروارد و ... ایفا می نماید.

با عنایت به این امر و توسعه استارتاپ ها در سند مرجعیت علمی دانشگاه و با توجه به اهمیت این فرآیند کارگاه های متنوعی جهت آشنایی اعضای هیأت علمی دانشگاه با فرایندهای مرتبط با استارت آپ ها اولین دوره کارگاه های تجمیع یافته آشنایی با مفاهیم اکوسیستم استارتاپی در کشور در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار خواهد شد

با عنایت به محدود بودن ظرفیت کارگاه خواهشمند است اساتید، اعضای هیئت علمی دانشگاه و دانشجویان در اسرع وقت نسبت به ثبت نام از طریق دفتر RDCC اقدامات مقتضی را مبذول دارندهزینه ثبت نام جهت شرکت اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز رایگان می باشد. جهت ثبت نام کلیک کنید.
هزینه ثبت نام جهت شرکت افراد خارج از دانشگاه 200000 ریال می باشد. جهت ثبت نام کلیک کنید.
  • نوشته شده
  • توسط فریده نصیری
  • تعداد بازدید 114
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/05/07
  • ساعت 11:27