برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 14 مرداد 1394
کد 727

بازدید وزیر بهداشت جمهوری خودمختار نخجوان از شرکت داروسازی زهراوی

بازدید وزیر بهداشت جمهوری خودمختار نخجوان از شرکت داروسازی زهراوی

به گزارش روابط عمومی معاونت غذا ودارو ، وزیر بهداشت جمهوری خود مختار نخجوان دکتر نیازی نوروزاف ، با هیئت همراه امروز صبح با استقبال دکتر صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دکتر نجفی معاون غذا و دارو وارد تبریز شدند.

با توجه به اینکه ایران جزء برترینها در تولید دارواست و نیز باعنایت به اهمیت  ونقشی که دارو در درمان بیماران ایفاء می کند وزیر بهداشت و هیئت همراه در نخستین بازدید از تبریز به شرکت داروسازی زهراوی رفته و از این شرکت بازدید کردند.

به گزارش فوق در این بازدید که با معرفی داروهای ساخت شرکت مذکور و معرفی این شرکت با پخش کلیپی شروع شد نمایندگان هر دو طرف در خصوص بررسی صادرات داروهای تولیدی تبریز و حل مشکلات گمرکی به بحث و گفتگو پرداختند.

دکتر صومی در ادامه جلسه ضمن تشکر از مدیریت داروسازی زهراوی ، داروهای تولید داخل و تبریز را از با کیفیت ترین ومقرون به صرفه ترین داروهای تولیدی شمرده  و هرگونه همکاری در این زمینه را باعث پیشرفت و ارتقائ سطح تعاملات دو جانبه در خصوص بهداشت ودرمان شد

گفتنی است  در خاتمه با توجه به همجوار بودن این کشور با کشورعزیزمان ایران تعاملات وتفاهم نامه های دوجانبه ما بین دانشگاهها ی علوم پزشکی در خصوص بهداشت ودرمان موجب ارتقاء سلامت مردم هر دو کشور خواهد بود.  • نوشته شده
  • توسط آمنه سلیمی
  • تعداد بازدید 3466
  • تایید شده
  • در 1394/05/14
  • ساعت 9:41