برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 2 مرداد 1397
کد 7245

برگزاری جلسه تکریم و معارفه‌ی معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی و رئیس امور عمومی دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی

جلسه تکریم و معارفه‌ی معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی و رئیس امور عمومی دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی با حضور رئیس دانشکده دکتر احسانی، میهمان ویژه دکتر آجودان زاده نماینده‌ی شورای شهر تبریز، اعضای محترم هیئت علمی و کارکنان محترم دانشکده برگزار شد.
جلسه‏ ی تکریم و معارفه معاون محترم آموزش و تحصیلات تکمیلی ورئیس امور عمومی دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی با حضور ریاست دانشکده  دکتر احسانی، میهمان ویژه  دکتر آجودان‌زاده نماینده‌ی  شورای شهر تبریز، اعضای  هیئت علمی و کارکنان دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی در مورخه‏ی 01/05/97 رأس ساعت 10 با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید در محل سایت رایانه تحصیلات تکمیلی برگزار شد.
 در ابتدای جلسه دکتر احسانی  (ریاست محترم دانشکده) ضمن خوش‌آمدگویی، اشاره‌ی کوتاهی به کارنامه‌ی 3 ساله‌ی تصدی مسئولیت دانشکده به مشارکت دادن تمام اعضای هیئت علمی در تصمیم‌‌سازی‌ها و گیری‌ها از جمله مشارکت دادن در شوراهای آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و برگزاری جلسات متعدد هم‌اندیشی پرداختند و در مورد اهداف برگزاری جلسه‏ در راستای پیشبرد و توسعه دانشکده توضیحاتی ارائه نمودند. ایشان دانشکده‌ی تغذیه و علوم غذایی را محور اصلی غذا و تغذیه در دانشگاه عنوان نموده و بر افزایش فعالیتهای گروه‌های تغذیه ای در دانشکده بالاخص گروه تغذیه در جامعه تاکید داشتندو در این راستا از زحمات و خدمات بی‌شائبه‌ی معاون محترم حوزه‌ی آموزش سرکار خانم دکتر عباسعلیزاد تشکر کرده و به تنظیم برنامه‌های آموزشی، تأسیس رشته‌های جدید، برگزاری آزمون‌های شفاهی دوره‌ی دکترای علوم تغذیه و صنایع غذایی (در دو دوره) پرداختند. سپس با اشاره به اهم فعالیت‌های دانشکده از دیدگاه امور عمومی از رئیس محترم امور عمومی آقای مهندس مقدم تقدیر نمودند. در ادامه به صورت خیلی مختصر معاون محترم آموزشی جدید دانشکده سرکار خانم دکتر قریشی و رئیس محترم امور عمومی جدید آقای تقی‌زاده را معرفی نمودند و با آرزوی موفقیت و سربلندی به هر 4 همکار در مسئولیت‌های جدیدشان به سخنان خویش پایان دادند.
در ادامه خانم دکتر عباسعلیزاد گزارش مختصری از عملکرد و دستاوردهای 3 سال گذشته در ارتباط با ایجاد رشته‏های جدید، توسعه گروه‏های آموزشی و ... ایراد نمودند. همچنین آقای مقدم رئیس امور عمومی سابق دانشکده لیست کاملی از فعالیت‌های اجرایی انجام شده در دانشکده در طول تصدی مسئولیت خویش را گزارش دادند.
در این مراسم آقای دکتر آجودان زاده نماینده‌ی محترم شورای شهر تبریز گزارشی مختصری از عملکرد شورای شهر تبریز در راستای تبریز 2018 و میزان بودجه و فعالیتهای انجام شده توسط شهرداری ارائه نمودند.
اهدای لوح تقدیر و هدایا  و عکس دسته جمعی کادر دانشکده پایان بخش این مراسم بود.  • نوشته شده
  • توسط اولدوز یدرنجی
  • تعداد بازدید 292
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/05/02
  • ساعت 17:38