برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 11 تير 1397
کد 7114

نوسازی ناوگان اورژانس 115 شهرستان

با تحویل هشت دستگاه آمبولانس جدید، ناوگان فوریت های 115 شهرستان اهر نوسازی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اهر در مراسم تحویل آمبولانس های جدید به فوریت های اورژانس 115 گفت: 
اورژانس 115  یکی از پر کارترین واحد های  نظام سلامت بوده که در شهرستان اهر در قالب 8 پایگاه به صورت شبانه روزی و رایگان به مردم خدمت رسانی می کنند.

دکتر "نیرپور" افزود: فوریت های اورژانس 115  اهر روزانه به طور متوسط 20 تا ماموریت داشته و حداقل زمان رسیدن بر بالین بیماران در داخل  شهر زیر 8 دقیقه و  خارج از شهر زیر 13 دقیقه  می باشد.

دبیر کارگروه  سلامت، ایمنی و امنیت غذایی  شهرستان اهر گفت: با تحویل  این آمبولانس های جدید  100 درصد ناوگان  اورژانس 115  شهرستان اهر نو سازی شد.

وی با اشاره به ویژه گی های  آمبولانس های  جدید گفت: این آمبولانس ها از نوع بنز و آخرین مدل مورد استفاده در کشور های اروپایی است.
دکتر"نیرپور" برانکارت اتوماتیک ، دستگاه شوک ، ساکشن ، قفسه بندی و ... را از جمله امکانات بارز این آموبولانس  ها عنوان کرد و افرود: برای خرید این  آمبولانس ها ، بیش از40 میلیارد ریال  از طرف  دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تبریز هزینه شده است
.
گفتنی است : در این مراسم فرماندار، معاون فرماندار و مسئولین ادارت شهرستان اهر حضور داشتند که  از نزدیک با امکانات و کارکرد های  آمبولانس های جدید  آشنا شدند.

  • نوشته شده
  • توسط یوسف سلمانی
  • تعداد بازدید 123
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/04/12
  • ساعت 9:6