برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 7 مرداد 1394
کد 710

بازدید دکترصومی رئیس دانشگاه به همراه تور خبرنگاری از خانه های بهداشت میانه

بازدید دکترصومی رئیس دانشگاه به همراه تور خبرنگاری از خانه های بهداشت میانه

دکتر محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز به همراه معاونین و جمعی از اصحاب رسانه ومدیر روابط عمومی دانشگاه از برخی  خانه های بهداشت و مراکز بهداشتی این شهرستان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صبح امروز دکتر صومی پس از بازدید از شبکه بهداشت ودرمان شهرستان هشترود ، درمعیت خبرنگارانی از تبریز به شهرستان میانه عزیمت کرد.

به گزارش فوق وی ابتدا در خانه بهداشت جدیدالتاسیس کولا حضور یافته و از نزدیک در جریان وضعیت بهداشت ودرمان در این روستا قرار گرفت .وی گفت:هدف نهایی از اجرای این طرح و احداث و تجهیز خانه های بهداشت تامین پزشک خانواده و استقرار دائم پزشکان در مراکز روستایی بود .

وی افزود قبلا این خانه های بهداشت در وضعیت نامطلوبی بوده که واقعا در شان خانه بهداشت و مرکز ارائه خدمات سلامت به مردم نبود که با آغاز طرح تحول ، این خانه بهداشت به همراه تعداد 150خانه بهداشت دیگر بصورت متحد شکل در سطح استان احداث و به کلیه آنها تجهیزات وامکانات مشابه تامین و ارائه شد و باتوجه به مشکلات موجود دستور حصارکشی و محوطه سازی نیز برای تمامی آنها صادر شد .

گفتنی است دکتر صومی درادامه درخانه بهداشت قراجه شهرستان میانه نیز حضور یافت و با مقایسه وضعیت فعلی خانه بهداشت پس از احداث با شرایط قبلی وصحبت با بهورز خانه بهداشت در جریان نحوه ارائه خدمات و مسائل موجود قرار گرفت.

به گزارش فوق هم اکنون رئیس دانشگاه علوم پزشکی و هیات همراه در مسیر شهرستان میانه جهت بازدید از بیمارستان درحال بازسازی امام خمینی (ره) این شهر قرار دارند.

  • نوشته شده
  • توسط پروین جوادی
  • تعداد بازدید 1860
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46