برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
Aa

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : دوشنبه 5 مرداد 1394
کد 705

همایش بزرگ داوطلبان برتر آزمون سراسری سال 94 در دانشگاه تبریز برگزار می شود

همایش بزرگ داوطلبان برتر آزمون سراسری سال 94 با حضور دکتر حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در دانشگاه تبریز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه تبریز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: این همایش سه شنبه ششم مرداد ماه سالجاری از ساعت 9 الی 13 و با هدف جذب داوطلبان برترآزمون سراسری در دانشگاه های استان در تالار وحدت این دانشگاه برگزار می شود.
دکتر محمدتقی اعلمی با تاکید بر اینکه این همایش به منظور مشاوره و راهنمایی در انتخاب رشته برای تمامی گروه های آموزشی علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی و هنر صورت خواهد گرفت، یادآور شد: حضور و شرکت در این همایش برای تمامی داوطلبان آزمون سراسری، آزاد می باشد.
وی  در ادامه با اشاره به اینکه این دانشگاه برای جذب استعداد های درخشان و دانشجویان نخبه تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته است، تصریح کرد: صدور دانشنامه ممتازی پس از فراغت از تحصیل، امکان تحصیل در دو رشته مهندسی بصورت همزمان و امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر بدون آزمون ورودی، اهدای یک عدد سکه تمام بهار آزادی به دانشجوی نمونه کشوری، اعطای کمک هزینه سفر دانشجویان ممتاز، اهدای یک کامپیوتر لپ تاپ به رتبه های برتر و رتبه های اول تا سوم المپیاد علمی دانشجویی کشوری و جهانی، کمک هزینه بلاعوض به دانشجویان ممتاز، امکان تغییر رشته به جای تحصیل همزمان در دو رشته، امکان اخذ 24 واحد در هر نیمسال، بهره مندی از کلاس های ویژه آموزش زبان خارجی برای دانشحویان ممتاز و ... از جمله این تسهیلات است.
این همایش هر ساله از سوی دانشگاه تبریز برای داوطلبان برتر آزمون سراسری برگزار می شود.


  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 2833
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46