برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 6 تير 1397
کد 7046

حمایت از پژوهشگران و فناوران

فراخوان دوره های پسا دکترا داخل دانشگاه

در راستای تفاهم نامه منعقده بین دانشگاه و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری و اختصاص پانزده سهمیه پسا دکترا از طرف آن صندوق حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در نظر دارد طی فراخوان نسبت به اختصاص سهمیه پسا دکترا به افراد واجد شرایط اقدام ...
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، در راستای تفاهم نامه منعقده بین این دانشگاه و صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری و اختصاص پانزده سهمیه پسا دکترا از طرف آن صندوق حوزه معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه در نظر دارد طی فراخوان نسبت به اختصاص سهمیه پسا دکترا به افراد واجد شرایط اقدام نماید. خواهشمند است با توجه به شیوه نامه اجرائی پیوستی اقدام لازم جهت اطلاع رسانی و ارسال مدارک و مستندات افراد متقاضی به این معاونت صورت پذیرد.لازم بذکر است حدکثر سقف مبلغ اختصاصی به دوره پسادکتری 324/000/000 (سیصدو بیست و چهار میلیون ریال) میباشد که از این مبلغ شصت درصد توسط صندوق و مابقی هزینه از طرف دانشگاه پرداخت خواهد شد.
ضمنا"ارائه امتیاز برون داد مورد نظر برای سهم اعتبار تخصیص یافته از طرف معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه ضروری بوده و علاوه بر برون داد مورد نظر صندوق جداگانه لحاظ خواهد شد.

شیوه نامه اجرائی پسادکتری
دستورالعمل حمایت از پسادکتری
  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 438
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/04/06
  • ساعت 13:51