برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 20 خرداد 1397
کد 6974
به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی ، دکتر حق دوست معاون محترم برنامه ریزی و هماهنگی وزیر ضمن ابراز خرسندی از تشکیل چنین جلساتی در راستای برنامه عملیاتی دانشگاهها ابراز داشت: تمامی دانشگاههای کلان منطقه 2 باید در خصوص هزینه های مربوطه با برنامه ریزی و نگاه به اصلاح فرآیند های اجرائی حرکت نمایند و اصلاح فرآیندها ی هزینه ای را جزو برنامه عملیاتی خود قرار داده و پیشنهادات و مشکلات مربوطه را به وزارت متبوع انعکاس دهند.
نظارت بر تمام واحد ها ی دانشگاهی اعم از بیمارستان ها ، بخش ها و دانشکده ها با محوریت حل مشکلات و مدیریت بر هزینه ها در تمام حوزه ها در اولویت کاری قرار بگیرد .
در ادامه دکتر صومی رئیس کلان منطقه 2 با ابراز خشنودی از حضور معاون محترم وزیر به بیان خلاصه ای از عملکرد کلان منطقه 2 در حوزه درمان و آموزش پرداخته و پیشنهادات ، راهکارها و  مشکلات مربوطه توسط روسا و معاونین درمان و آموزشی دانشگاههای کلان منطقه 2 در جلسه مورد بحث وتبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه سفر معاون محترم وزیر جلسه ای اختصاصی با دانشجویان و استعداد های درخشان تشکیل و از نزدیک از نقطه نظرات و پیشنها دات دانشجویان در بهبود روند آموزشی دانشجویان برتر تبادل نظر گردید .
سپس درجلسه برنامه راهبردی دانشگاه ، دکتر حق دوست به استفاده از پتانسیل بسیار خوب کلان مناطق آمایشی اشاره نموده و درخواست نمودند وزارت از پیشنهادات و تجربیات عالی دانشگاههای کلان مناطق بی نصیب نمانند.
  • تایید شده پروین جوادی
  • در 1397/03/20
  • ساعت 17:44