برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : شنبه 3 مرداد 1394
کد 697

فراخوان معاونت تحقیقات وزارت بهداشت جهت حمایت از پایان نامه های برتر دوره دکتری پژوهشی

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سال 1394 نیز همانند سال 1393 حمایت مالی از پایان نامه های برتر دکتری پژوهشی در دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی علوم پزشکی را در دستور کار خود قرار داده است.

به منظور شرکت در این برنامه، لازم است طرح تحقیقاتی  دانشجوی متقاضی در دانشگاه مربوطه مصوب شده و در نتیجه تضمین حمایت مالی از پروژه توسط دانشگاه را داشته باشد. دانشجویان ورودی 92 به بعد می توانند در این فراخوان شرکت کنند.  با توجه به رقابتی بودن این سهمیه سابقه پژوهشی استاد، دانشجو  و کیفیت طرح تحقیقاتی در فرآیند اختصاص بودجه حائز اهمیت خواهد بود.

بدین‌منظور، متقاضیان می‌بایست رزومه استاد و دانشجو به همراه عنوان و اطلاعات طرح تحقیقاتی مصوب (انگلیسی یا فارسی)  را جهت بررسی‌های اولیه به دانشگاه مربوطه ارایه نمایند و معاونت‌های تحقیقات و فناوری دانشگاه‌ها حداکثر تا تاریخ 31/6/94 فرصت دارند تا مدارک مورد تأیید را به این معاونت ارسال کنند.

جهت انجام امور داوری ضروریست مدارک به صورت الکترونیک ارسال شود. مقتضی است مدارکی که به صورت ناقص یا تحت فرم مذکور ارسال نشده باشند مورد ارزیابی قرار نخواهند گرفت.

قابل ذکر است در این برنامه، معاونت تحقیقات و فناوری وزارت متبوع از 100 نفر واجد شرایط در سطح کشور تا سقف 250 میلیون ریال برای هر نفر/ دوره حمایت مالی می‌کند. در این راستا با صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران کشور نیز تفاهم‌نامه‌ای امضا شده که در صورت اجرا از طرف صندوق حمایت مالی به همین میزان مشمول افراد برگزیده خواهد شد.

  • نوشته شده
  • توسط فاطمه ذابح جمشیدی
  • تعداد بازدید 1533
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46