برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : پنجشنبه 1 مرداد 1394
کد 695

پیام تبریک مدیر گروه فیزیوتراپی به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

پیام تبریک مدیر گروه فیزیوتراپی به مناسبت روز ملی فیزیوتراپی

دکتر زهرا صلاح زاده مدیر گروه فیزیوتراپی دانشکده توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این پیام تبریک گفت:

حافظه تقویم ما پر است از روزهای شیرین و به یادماندنی که دستاورد کوشش و مجاهدت افرادی است که هماره چشم بر افق روشن فردا دوخته و برای دیگران چراغ پرفروغ امید برافروخته اند. آنان با قدرشناسی فرصت امروز، یادگاری ماندگار بر آیندگان به ودبعه نهاده اند .

دوم مرداد در تقویم حرفه ای فیزیوتراپی، یادآور زمان تحقق استقلال حرفه ای فیزیوتراپی است.نامگذاری این روز به این نام علاوه بر آن که نشانه اعتماد و اطمینان سیاستگزاران و متولیان بهداشت و درمان کشور به توان علمی و عملی دانش آموختگان این رشته در تسکینو درمان آلام بیماران است، حکایت از این حقیقت دارد که رشته پرقدر فیزیوتراپی به همت بلند فیزیوتراپیست ها شانه به شانه شاخه های دیگر علوم پزشکی راه تعالی و پیشرفت را طی می نماید.

ضمن تبریک این روز عزیز به جامعه بزرگ فیزیوتراپی و به ویژه فیزیوتراپیست های پرشمار استان آذربایجان شرقی، نقش مهم، جایگاه رفیع و مسؤولیت خطیر همکاران فیزیوتراپیست را در توسعه نظام سلامت کشور و تسکین آلام مردم یادآور می شویم و بر این نکته پای می‌فشاریم که پاسداشت این دستاورد بزرگ وظیفه تک تک همکاران بزرگوار است که تنها در پرتو همگرایی، تقویت توان علمی و خدمت بیشتر و بهتر محقق خواهد شد
.

  • نوشته شده
  • توسط امین حسنی زنوزی
  • تعداد بازدید 1993
  • تایید شده
  • در 1396/01/24
  • ساعت 8:46