برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : چهارشنبه 9 خرداد 1397
کد 6921

ناوگان اورژانس استان آذربایجان شرقی جانی دوباره گرفت

طی چهارسال 146دستگاه آمبولانس وارد ناوگان اورژانس شده است.

تقویت اورژانس هوائی ضرورت دارد ودردستور کار قرار گرفته است...
به گزارش روابط عمومی دانشگاه ،رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی تبریز در مراسم افتتاحیه ورود 100دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس گفت: در مجموع طی چهارسال 146دستگاه وارد ناوگان اورژانس شده و نسبت به سالهای قبل دو برابر شده است. 

دکتر محمد حسین صومی افزود :10 دستگاه از این آمبولانسها با پلاک ارس در مناطق جلفا ، مرند  وخداآفرین بکارگیری شد ولی مابقی بدلیل عدم صدور مجوز تردد در سطح استان منتظر پلاک گذاری ماندند و پس از 1.5سال اقدامات قانونی ومراحل اداری وارد ناوگان اورژانس شدند.

وی با بیان اینکه با پتانسیل موجود تمام آمبولانسها ی پایگاهها با آمبولانسهای جدید جایگزین خواهند ابراز داشت:در طول پروسه طی مراحل اداری شماره گذاری از زحمات دکتر هاشمی وزیر بهداشت ودرمان و دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی و دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور صمیمانه سپاسگزارم .

رئیس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی تبریز تصریح کرد:با وجود نیروهای توانمند وفنی اورژانس استان و با اضافه شدن آمبولانسهای پیشرفته به مجموعه اورژانس مردم نیازمند به خدمات اورژانس از خدمات باکیفیت تر بهره مند خواهندشد.

در این مراسم مهندس پورمهدی معاون عمرانی استاندار با تقدیر از زحمات رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و سایر مدیران استانی در ترخیص آمبولانسها افزود:امنیت و سلامت دو نعمت الهی هستند که در استان ما وجود دارد ودر حوزه سلامت با وجود مدیرانی همچون دکترصومی پیشرفت هرروز بیشتر وبیشتر می شود.

وی با تقدیر از زحمات 24ساعته نیروهای اورژانس افزود:این عزیزان در سرما وگرما درجاده و داخل شهر به شهروندان خدمات ارائه میدهند و من از طرف مسئولین و مردم قدرشناس از زحمات آنها تقدیر میکنم .

مهندس پورمهدی افزود : با وجود 15000کیلومتر جاده در سطح استان، تقویت اورژانس  ضرورت داشته و به لحاظ اینکه استان ما یک منطقه کوهستانی است توسعه اورژانس هوائی ضرورت دارد و دردستور کار قرار گرفته است .

وی تاکید کرد ؛ سلامت مردم در دولت تدبیر و امید اولویت اول بوده و در این راه همه تلاش خود را بکار خواهیم بست.
  • نوشته شده
  • توسط علی احمد ی نیا
  • تعداد بازدید 209
  • تایید شده اقای ادهم
  • در 1397/03/10
  • ساعت 12:41
نظرات شما
captcha refresh