برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 30 ارديبهشت 1397
کد 6839

موسسه خیریه بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر تشکیل شد

دواتگری :ساماندهی مشارکت های مردمی برای حمایت از بیماران،ساخت و تجهیز و بازسازی و توسعه بیمارستان،از اهداف موسسه های خیریه بیمارستانی برای مشارکت در توسعه سلامت می باشد.
به گزارش روابط عمومی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز: جلسه بررسی اساسنامه راه اندازی موسسه خیریه بیمارستانی، با حضور جمعی از معتمدین و خیرین سرشناس و مسئولین شهرستان اهر در محل بیمارستان باقرالعلوم شهرستان اهر تشکیل شد .

دواتگری رئیس اداره امور خیرین و موسسات خیریه سلامت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: اقدامات خوبی که توسط موسسات خیریه فعال در دانشگاه های علوم پزشکی تبریز در سطح بیمارستان های استان در حال انجام است می تواند راه گشا و تسریع کننده ابلاغیه مقام عالی وزارت بهداشت در خصوص راه اندازی موسسه خیریه بیمارستانی در بیمارستان های این دانشگاه باشد.
دواتگری ضمن توضیح شیوه نامه تاسیس موسسه های خیریه بیمارستانی ادامه داد : ساماندهی مشارکت های مردمی برای حمایت از بیماران،ساخت و تجهیز و بازسازی و توسعه بیمارستان،از اهداف موسسه های خیریه بیمارستانی برای مشارکت در توسعه سلامت می باشد.
ایشان ضمن تقدیر از استقبال خوب رئیس شبکه و رئیس بیمارستان باقرالعلوم و خیرین سرشناس شهرستان اهر ابراز امیدواری کرد با راه اندازی موسسه خیریه بیمارستان مشکلات بیماران و خانواده های کم برخوردار و آسیب پذیر شهرستان مرتفع خواهد شد .
 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 468
  • تایید شده صادق صادقی فر
  • در 1397/02/30
  • ساعت 11:14