برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 6806

شاد زیستن را تجربه کنیم

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته جوان

مراسم گرامیداشت هفته جوان با شعار امسال هفته جوان "شاد زیستن را تجربه کنیم" در مرکز بهداشت استان برگزار شد .
مراسم گرامیداشت هفته جوان ، تجلیل از کارشناسان سلامت نوجوان و جوان و تقدیر از فعالان حوزه سلامت جوانان با حضور معاون بهداشت دانشگاه ، کارشناسان سلامت نوجوان و جوان و مدارس سطح استان ، جوانان نمونه در حوزه سلامت جوان ، نمایندگان دستگاههای فعال در برنامه های سلامت جوان و مسئولین استانی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار گردید .
 
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت استان آذربایجان شرقی، همایش تجلیل از جوانان نمونه در حوزه سلامت جوان در سطح شهرستانهای استان و نمایندگان دستگاههای فعال در برنامه های سلامت جوان استان همزمان با مراسم گرامیداشت هفته جوان و روز کارشناسان  سلامت نوجوان و جوان در سالن اجتماعات مرکز بهداشت استان برگزار شد.
دکتر درستی معاون بهداشت دانشگاه در این همایش، ضمن اشاره به شعار امسال هفته جوان " شاد زیستن را تجربه کنیم "  پرداختن به راهکارهای دستیابی به نشاط اجتماعی را در برنامه های سلامت، ضروری قلمداد نمودند و از فعالیتهای جوانان، کارشناسان و دستگاههای فعال در حوزه سلامت نوجوان و جوان تقدیر نمودند.
دکتر فرحبخش، روانپزشک وعضو هیئت علمی دانشگاه نیز ضمن ارائه مباحث علمی در خصوص شاد زیستن، به راههای علمی و کاربردی پیشگیری از افسردگی در  محیط کاری و زندگی عادی اشاره  نمودند .
گفتنی است در این مراسم از جوانان نمونه و نمایندگان دستگاههای فعال معرفی شده شبکه های بهداشت شهرستانها در حوزه سلامت جوانان با ارائه لوح سپاس و هدایایی، تقدیر بعمل آمد.
در ادامه بعد از پخش کلیپی از فعالیتهای کانون سلامت افق در خصوص هفته جوان و جذب سفیر سلامت دانشجو، از نماینده این کانون تقدیر بعمل آمد .
 برگزاری مسابقه از مضمون طرح استانی پوستر هفته جوان، اجرای موسیقی و تئاتر از بخشهای دیگر این همایش بود و در قسمتهای مختلف این برنامه از قبیل اجرای برنامه، تئاتر و موسیقی از توانمندیهای جوانان سطح استان بهره برده شد . 
در پایان مراسم بعد از پخش کلیپ فعالیتهای کارشناسان نوجوان و جوان و مدارس سطح استان، از زحمات این عزیزان نیز با اهدای لوح و هدایا تقدیر بعمل آمد .

 
  • تایید شده فاطمه دایی
  • در 1397/02/24
  • ساعت 7:59