برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397
کد 6792

رئیس دانشگاه در کارگاه کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد مطرح کرد :

ما در خصوص پیشگیری از اعتیاد راهی جز ارتقای آگاهی های مردم نداریم / آموزش با شیوه SHEP model بسیار تاثیر گذار است .
به گزارش پایگاه خبری معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی تبریز: دکتر صومی که در آیین رونمایی از کتاب پیشگیری از اعتیاد صحبت می کرد گفت : کتاب آموزشی با موضوع  اعتیاد با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، شورای اجتماعی وزارت کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدر، مرکز مدیریت بیماریهای واگیر وزارت بهداشت و توسط دکتر نور آبادی و همکارانشان در معاونت اجتماعی دانشگاه تهیه و تدوین شده است . ایشان ادامه داد ما به کرات شاهد تاثیر گذاری آموزش هم سانان در قالب روش آموزشی شپ بوده ایم .
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز حضور مسئولین کشوری جمعیت جوانان هلال احمر جمهوری اسلامی و همچنین جوانان هلال احمر چهار استان را در این کارگاه آموزشی به فال نیک گرفت و گفت : ما به شعار شما جوانان که انسان مهربان دنیای آرامی را به ارمغان میاورد بسیار معتقد هستیم . ایشان افزود :در جامعه ای که حرکت های فردی نسبت به حرکت های اجتماعی شایعتر شده و افراد متاسفانه بیشتر به فکر خودشان هستند وهمسایگان از حال همدیگر بی خبرند در جمع جوانان هلال احمر بودن و در یک محیط جمعی فکر کردن برای مردم بسیار ارزشمند است . 
دکتر صومی در ادامه ضمن ارج نهادن به فعالیتهای گروهی و جمعی ادامه داد : در میان جمع بودن و برای آسایش یکدیگر زحمت کشیدن و زدودن آلام دیگران میتواند بهشت مصفایی را برای انسان ایجاد کند که حلاوت و شیرینی آن انسان را برای ادامه فعالیتهای خیرخواهانه تشویق و ترغیب کند و خوشحالم که جمع هلال احمری ها این گونه هستند و برایشان آرزوی توفیق دارم .
گفتنی است این آیین با حضور نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین استانداری ،اداره ورزش و جوانان ،دانشگاه علوم پزشکی تبریز و هلال احمر کشور و سرشاخه های داوطلبین هلال احمر ازچهاراستان کشور برگزار شد .

 

 


 
  • نوشته شده
  • توسط اقای جهان مهر
  • تعداد بازدید 196
  • تایید شده علی همراهی
  • در 1397/02/23
  • ساعت 9:33