برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تبریز Tabriz University of Medical Sciences

فهرست اصلی
تاریخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
کد 6757

مشارکت مثال زدنی خانواده بزرگ دانشگاه در ارسال اثر به جشنواره سیمرغ

دانشگاه علوم پزشکی تبریز ؛ بیشترین مشارکت در جشنواره سیمرغ را از آن خود کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز ، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، بیشترین مشارکت در این دوره از جشنواره به لحاظ تعداد شرکت‌کننده در این رویداد فرهنگی متعلق به دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ۷۸۸ نفر شرکت کننده بوده است.


۵۲ هزار و ۱۰۰ اثر از دانشجویان داخلی و خارجی به نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سیمرغ ارسال شد که از میان این آثار، تعداد یک‌هزار و ۲۸ اثر از سوی دانشجویان خارجی بوده است.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به نقل از مفدا، بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، بیشترین مشارکت در این دوره از جشنواره به لحاظ تعداد شرکت‌کننده در این رویداد فرهنگی متعلق به دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ۷۸۸ نفر شرکت کننده بوده است.
همچنین دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و کرمان به ترتیب با ۷۲۶ و ۶۴۷ نفر شرکت‌کننده به ترتیب دانشگاه‌های دوم و سوم به لحاظ مشارکت در نهمین جشنواره بین‌المللی سیمرغ هستند. ضمن اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی شهید بهشتی و فسا با ۵۶۴ و ۵۳۴ به ترتیب جایگاه‌های چهارم و پنجم را به دست آوردند.
بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سیمرغ، بیشترین تعداد راهیابی آثار به مرحله نهایی جشنواره مربوط به دانشگاه علوم پزشکی تبریز با ۴۶ اثر است. دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و شیراز به ترتیب با ارایه ۴۴ و ۳۵ اثر در مرحله نهایی جشنواره، به ترتیب در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین دانشگاه علوم پزشکی اهواز و شهید بهشتی با ارایه ۳۳ و ۲۳ اثر به دبیرخانه جشنواره، دانشگاه‌های دیگر به لحاظ تعداد آثار ارایه شده به این رویداد بزرگ فرهنگی بودند.
مرحله نهایی جشنواره بین‌المللی سیمرغ طی روزهای ۱۴ تا ۱۹ اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر تهران با حضور دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی، وزارت علوم، دانشگاه آزاد و همچنین دانشجویان خارجی برگزار خواهد شد و برگزیدگان رشته‌ها و بخش‌های مختلف این جشنواره طی سه اختتامیه جداگانه، معرفی و جوایز خود را دریافت می‌کنند.

 
  • نوشته شده
  • توسط علی همراهی
  • تعداد بازدید 316
  • تایید شده
  • در 1397/02/18
  • ساعت 14:1